headerImage
Суспільний інтерес

12–16 тисяч замало: МВС вимагає підняти зарплату поліцейським

Наталія Бойко

Таким чином міністерство сподівається зупинити плинність кадрів

ФОТО: mvs.gov.ua

Міністерство внутрішніх справ вимагатиме включення до держбюджету підвищення заробітної плати поліцейським. Про це заявив 14 вересня очільник МВС Денис Монастирський, повідомляє пресслужба міністерства.

«Низька заробітна плата – один із факторів, який змушує офіцерів змінювати роботу. ЇЇ необхідно переглядати в контексті бюджетного процесу, який наразі триває. Це важливе питання безпеки та довіри громадян», – сказав міністр.

За словами Монастирського, загалом у Нацполіції зарплати коригуються в межах 12–16 тисяч гривень, з надбавками та виплатами за вислугу років. З точки зору міністра, для райцентрів та сільських громад – це «мінімально можливо», але якщо це поліцейський офіцер громади, який відповідає за декілька сіл і населених пунктів, де він працює, – це не достатньо. Що ж до міст, то там така зарплата фактично не витримує конкуренції.

«Ми надамо пропозиції щодо вирівняння балансу середньої заробітної плати по регіонах. Це те, що зможе вирівняти та залишати на місцях кадри, які сьогодні працюють у Національні поліції», – заявив Монастирський.

Читати також: ЄС подарував МВС десятки автомобілів

У свою чергу, голова Нацполіції Ігор Клименко розповів, що мінімальне грошове утримання у Національній поліції становить 12 тисяч гривень, а середня заробітна плата – 13 тисяч. Поліцейським офіцерам громади наразі виплачують до 14 тисяч гривень.

«Елементарний набір соціальних потреб, який зараз є у поліцейського, на нашу думку, не дотримується. Також проблемним залишається питання якості підбору персоналу на посади в Національній поліції. Ми стикаємося з проблемою – чи піде висококваліфікований спеціаліст, юрист, на службу в поліцію за таку зарплату? Це питання конкуренції», – зазначив Клименко.

Теги розділу

МВД
МВС
Нацполиция
Нацполіція
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 6 днів 17 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись