headerImage
Суспільний інтерес

40% створених пунктів вакцинації не працюють, – голова МОЗ

Олег Приходько

При цьому на складах перебуває майже 3,5 мільйона доз вакцин проти вірусу SARS-CoV-2

Фото: amazing-ukraine.com

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко повідомив, що 20 липня «у Закарпатській області з 213 створених кабінетів щеплень працювало лише 42. Схожа ситуація і в Київській області, де працює 70 з 216 пунктів щеплень, в Івано-Франківській області – 44 зі 121, у Кіровоградській області – 46 зі 121, у Хмельницькій – 28 з 80, у Черкаській – 61 зі 143, у Рівненській – 47 зі 122, у Харківській – 74 зі 154, у Миколаївській – 54 зі 108, у Волинській – 43 з 87».

Водночас, за словами очільника МОЗ, «на регіональних та місцевих складах зараз перебуває 3 435 103 дози антиковідних вакцин».

У зв’язку з цим Віктор Ляшко звернувся до українців з таким проханням: «Якщо найближчий до вас пункт щеплення, який зазначений в переліку list.covid19.gov.ua, не працює, або вам відмовляють у щепленні «через відсутність вакцин», телефонуйте до місцевих департаментів охорони здоров’я: https://moz.gov.ua/regionalni-upravlinnja. Якщо й там розводять руками, сповіщайте про це нас за номером контакт-центру МОЗ: 0 800 60 20 19».

Нагадаємо, штам Delta уже почав домінувати в Німеччині та США.

Теги розділу

вакцини
Ляшко
пункт
склад
Останні новини
Опитування
poll7x
4 074

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 2 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

129 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 2 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись