headerImage
Політична мапа

42% росіян не хотіли б мати Путіна своїм президентом, – опитування

Наталія Бойко

Це найвищий показник з 2013 року

ФОТО: NBC News

47% росіян хотіли б бачити Володимира Путіна на посту президента Російської Федерації після 2024 року 42% – не хотіли б. Це найвищий показник небажаючих починаючи з 2013 року, йдеться в результатах соціологічного дослідження, проведеного Левада-Центром.

Основна частина бажаючих бачити Путіна на президентській посаді припадає на вікову категорію 55 років і старше (57% хочуть, 33% не хочуть). Найменше хочуть чергового президентського терміну Путіна респонденти 18-24 років (32% – хочуть, 57% – не хочуть).

Бажання бачити Путіна президентом після поточного терміну найбільш поширене серед телеглядачів (65% – за, 26% – проти). Найменш поширене – серед читачів соцмереж (31% та 59% відповідно) і телеграм-каналів (29% та 66% відповідно).

Читати також: 45% росіян вважають вибори в Держдуму нечесними, – Левада-Центр

21% росіян ставляться до Путіна з симпатією, 8% – із захопленням. 27% не можуть сказати про нього нічого поганого, 9% – нічого хорошого. 16% ставляться до чинного президента РФ байдуже.

Понад чверть опитаних (26%) вважають, що в Росії є культ особистості Володимира Путіна. Це найвищий показник з 2010 року (25%). 21% респондентів вважають, що культу ще немає, але стає все більше передумов до його появи. 41% вважають, що немає ні культу особи, ні його ознак.

опитуванняопросРФ
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись