headerImage
Суспільний інтерес

516 метрів на 175-метровій висоті: в Португалії відкрили найдовший підвісний пішохідний міст у світі (ВІДЕО)

Наталія Бойко

Квиток на прохід мостом коштує 12 євро

ФОТО: Reuters

29 квітня поблизу португальського міста Арока відкрився міст через річку Пайва. Це найдовший підвісний пішохідний міст у світі, повідомляє «ГОРДОН» з посиланням на Reuters.

Довжина мосту, зведеного на висоті 175 метрів, становить 516 метрів. Таким чином, португальський об’єкт побив рекорд моста імені Чарльза Куонена в швейцарських Альпах, чия довжина складає «лише» 494 метри.

Міст через річку Пайва будувався майже два роки. Вартість робіт склала близько 2,3 млн євро. Конструкція тримається на сталевих тросах та двох вежах з кожного боку і трохи погойдується.

Поки що міст відкритий лише для місцевих жителів, проте з 3 травня прохід буде дозволений для всіх бажаючих. Як повідомляє Euro Weekly News, квиток на прохід мостом коштує 12 євро.

Нагадаємо, в грудні минулого року в Китаї підірвали застарілий 760-метровий міст.

Теги розділу

міст
мост
Португалия
Португалія
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись