headerImage
Суспільний інтерес

6 тисяч військових із 15 країн візьмуть участь у навчаннях на Львівщині

Анна Головаш

На Яворівському полігоні стартували навчання «Rapid Trident-2021»

Фото: suspilne.media

15 країн та 6 тисяч військових візьмуть участь у навчаннях «Rapid Trident-2021», які стартували на Яворівському полігоні на Львівщині.

Про це Суспільному повідомив співкерівник навчань від України Владислав Клочков.

У навчаннях беруть участь військовослужбовці, зокрема Болгарії, Канади, Грузії, ФРН, Італії, Йорданії, Литви, Молдови, Пакистану, Польщі, Румунії, Туреччини та Великої Британії. Крім того, у навчаннях братиме участь особовий склад Литовсько-Польсько-Української бригади.

Участь у навчаннях від України візьмуть бійці 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха, які дислокуються в Сєвєродонецьку і Лисичанську Луганської області.

Під час «Rapid Trident-2021» вперше відбудуться тактичні навчання багатонаціонального батальйону з бойовою стрільбою та спільне десантування українських та американських вояків.

За словами Владислава Клочкова, основна мета «Rapid Trident-2021» − налагодити спільні дії.

«Ми відпрацьовуємо сумісні дії, взаємосумісність, загальне управління, контроль за виконанням поставлених задач. Ще одна ціль – це оцінка підрозділів за стандартами НАТО», − розповідає Владислав Клочков.

Як повідомило у Телеграмі посольство США в Україні, з боку США у навчаннях візьме участь 81-ша бригадна бойова група бронетранспортерів «Страйкер» Національної гвардії штату Вашингтон, яка дислокована на підтримку «Об’єднаної багатонаціональної навчальної групи-Україна» з квітня 2021 року. Крім того, ще близько 150 представників ЗС США долучаться до навчань для забезпечення сил і засобів.

Американські дипломати зазначили, що навчання «Rapid Trident-2021» є продовженням понад 25-річного партнерства між Сполученими Штатами та Україною.

«Завдяки таким зусиллям, як навчання «Rapid Trident-2021» і «Об’єднана багатонаціональна навчальна група-Україна», Збройні сили США підтримують поточну бойову підготовку і допомагають зміцнювати обороноздатність України. Ці навчання − це завершальний етап, або кульмінаційний захід інтенсивних та реалістичних щорічних навчань з підготовки підрозділів Сухопутних військ України до реальних викликів та дислокацій», − зазначили у посольстві.

Триватимуть навчання до 1 жовтня.

Нагадаємо, як повідомила пресслужба Міністерства оборони України, під час проведення стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля − 2021» здійснено посилення системи протиповітряної оборони на північному напрямку країни.

бригадавійськовінавчанняполігонучения
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 15 днів 1 година

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 1 година

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись