headerImage
Суспільний інтерес

«Алкоголь – зло»: Ляшко закликає українців менше пити на День Незалежності

Наталія Бойко

У МОЗ озвучили рекомендації щодо проведення свят

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко закликав святкувати День Незалежності за можливості на відкритому повітрі, оскільки це значно зменшить ризик зараження COVID-19. Про це міністр заявив під час всеукраїнського форуму «Україна-30. Імідж України», повідомляє УНІАН.

Крім того, у МОЗ просять українців утримуватись від відвідування масових заходів у разі появи симптомів ГРВІ або COVID-19, дотримуватися соціальної дистанції, мити руки і носити маску.

Читати також: При погіршенні епідситуації закриються школи, в яких вакциновано не більше 20% вчителів, – МОЗ

Окрему увагу міністр приділив традиційному вживанню спиртного на свята.

«Не вживайте алкогольних напоїв. Алкоголь – зло саме по собі, але велика кількість алкоголю – це нехтування в подальшому чіткими прописаними протиепідемічними нормами. Тому жодного алкоголю під час проведення святкових заходів, після – можливо, трохи з родиною», – наполягає Ляшко.

Теги розділу

алкоголь
карантин
коронавирус
коронавірус
Минздрав
МОЗ
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 6 днів 18 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись