headerImage
Суспільний інтерес

Антирекордсмен: мешканець Запоріжжя за рік встиг 54 рази сісти за кермо п’яним та 55 разів проїхатися без водійських прав

Наталія Бойко

Загалом на порушника склали більше сотні адміністративних матеріалів

Водій із Запоріжжя протягом року отримав 109 протоколів й постанов за водіння авто у нетверезому стані та без прав.

«З травня 2020 року до червня 2021 року запорізькі патрульні склали на 30-ти річного водія транспортного засобу Renault Megane 54 протоколи за ст. 130 («Керування ТЗ в стані сп’яніння») КУпАП та винесли 55 постанов за ч. 4 ст. 126 («Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування») КУпАП», – повідомляє пресслужба патрульної поліції Запорізької області.

Правоохоронці нагадують, що нетверезий водій становить загрозу для життя та здоров’я оточуючих.

«Якщо водій вперше протягом року сідає за кермо в нетверезому стані, на нього чекає штраф у розмірі 17 000 грн та позбавлення права керування на 1 рік. Якщо він чинить таке правопорушення вдруге протягом року, то штраф подвоюється – 34 000 грн та позбавлення права керувати автомобілем на 3 роки. Якщо ж водій сідає за кермо напідпитку втретє протягом року, то штраф становитиме 51 000 грн, а позбавлення права керування автомобілем – на 10 років», – йдеться у повідомленні патрульної поліції.

Нагадаємо, у лютому цього року у Львові зупинили водія з концентрацією алкоголю в крові у 22 рази вище норми.

Теги розділу

Запоріжжя
Запорожье
ПДД
ПДР
штраф
Останні новини
Опитування
poll7x
4 053

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 4 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 4 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись