headerImage
Суспільний інтерес

Арабатську Стрілку окупували двокілограмові медузи

Наталія Бойко

Туристи відмовляються купатися поруч із живністю розміром у «п’ять долонь»

Нашестя медуз знову зіпсувало українцям відпочинок на узбережжі Азова: люди відмовляються заходити в море, де хлюпочуться тварини розміром у «п’ять долонь».

«Замість великої кількості маленьких медуз прийшли величезні, по 2–3 кг. Відпочивальники скаржаться, тому що ніхто не плаває взагалі, максимум, люди занурюються. При мені родина приїхала, підійшла до моря і сказала: «Заплатимо за бронь і їдемо, бо це жах», – цитує відгуки туристів OBOZREVATEL.

Читати також: 54% українців не зможуть нікуди поїхати на відпочинок цього літа

Цьогоріч нашестя медуз спостерігалося також на пляжах у Щасливцевому (Херсонська область) та Кирилівці (Запорізька область). Причиною збільшення кількості тварин вчені називають посилення спеки.

Крім того, про масовий появ медуз на пляжах повідомили сьогодні з Бердянська, передає IViche.

ФОТО: Бердянськ, 03.08.2021

Теги розділу

Бердянськ
медуза
туристи
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 6 днів 19 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись