headerImage
Суспільний інтерес

Аргентинець витратив два дні на пошуки в київській квартирі водопровідного крана

Анна Головаш

Іноземець зняв на відео свою «знахідку» і зібрав понад 400 тисяч переглядів у соцмережі

Курйозна історія трапилася із туристом з Аргентини в українській столиці. Чоловік два дні шукав звичайний водопровідний кран в орендованій квартирі. Про це він повідомив на своїй сторінці в Twitter, де він зареєстрований під ніком Rulo de viaje.

Аргентинець приїхав до Києва дізнатися краще про Україну. Він вирішив орендувати квартиру, а не знімати номер в готелі. Коли власник квартири пішов, хлопець з’ясував, що у ванній кімнаті є раковина, але немає крана. Іноземець вирішив, що розбереться сам і не зателефонував господареві квартири.

Однак це завдання для аргентинця виявилося не з найлегших. Йому довелося витратити два дні, щоб знайти той дивний кран. Коли ж він його виявив, аргентинець зняв відео і виклав на своїй сторінці в Twitter, щоб полегшити життя майбутнім мандрівникам в Україні.

«Порада на той випадок, якщо ви зупинилися в Україні, та не можете знайти кран. Без підказки власника мені знадобилося два дні, щоб зрозуміти, як це працює», – повідомив Rulo de viaje.

Виявилося, що кран є і він «обслуговує» одночасно ванну і рукомийник, варто тільки його повернути в потрібну сторону. Це звичайна практика для старих квартир на пострадянському просторі. Але мабуть для країн Південної Америки це стало справжньою дивиною.

А ось ролик у соцмережі швидко став популярним, зібрав понад 400 тисяч переглядів, ще тисячі лайків й сотні коментарів.

Багато користувачів соцмережі під постом аргентинця запитували його, невже хлопець всі ці дні не мив руки. Турист відповів, що робив це, але в іншій раковині. Очевидно, в тій, яка встановлена ​​на кухні.

Як писали раніше, в Міністерстві освіти і науки України підрахували, що іноземні студенти приносять українському бюджету понад 3 мільярдів доларів.

кранорендатурист
Опитування
poll5x
143

голоси

Голосування

Залишився 13 днів 9 годин

Як ви ставитесь до обов’язкової служби жінок у ЗСУ?

Законопроєкти про розширення мобілізації обговорюються активно. Один із найгарячіших моментів — питання мобілізації жінок. Як ви ставитесь до цієї ініціативи?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


poll5x
123

голоси

Голосування

Залишився 13 днів 9 годин

Чи відчуваєте ви себе в безпеці у вашій громаді?

Безпека у громаді - одна з головних умов нормального життя під час війни. Обстріли, кримінал, відсутність укриттів або слабка комунікація з владою можуть впливати на відчуття захищеності. Нас цікавить, наскільки ви почуваєтесь у безпеці у вашій громаді.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Поширити:

Вам може сподобатись