headerImage
Суспільний інтерес

Азербайджан дозволив в'їзд вакцинованим українцям

Наталія Бойко

Відтепер для подорожей потрібен ковід-сертифікат та негативний ПЛР-тест

Азербайджанська Республіка скасувала в’їзні обмеження для громадян України, що діяли майже рік. Про це повідомив у Twitter міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

«Додаткова свобода подорожей для громадян України: Азербайджан скасував обмеження, які діяли з березня 2020, і відкрив повітряні кордони для українців. Це означає більше можливостей для подорожей, бізнесу та туризму», – написав він.

Згідно з даними tripadvisor.mfa.gov.ua, відтепер подорожуючим необхідно надати у прикордонних пунктах пропуску документ, що підтверджує повний курс (дві дози або одна доза у разі щеплення вакциною Johnson&Johnson) будь-якої вакцинації проти COVID-19, а також сертифікат про негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, отриманий протягом 72 годин до вильоту.

Читати також: МОЗ змінило правила комбінування антиковідних вакцин

Окремо зазначається, що азербайджанські прикордонні служби не приймають сертифікати у додатку «Дія» та паперові свідоцтва ВООЗ (жовті сертифікати), видані сімейним лікарем. Подорожуючі повинні надати роздрукований паперовий сертифікат з QR кодом із «Дії».

Азербайджанкарантинкоронавирускоронавірустуризм
Останні новини
Опитування
poll3x
34

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 1 година

На вашу думку чи повинен суд заарештувати Петра Порошенка за вчинення державної зради?

Петро Порошенко повернувся до України. Сьогодні о 11 годині дня повинен відбутись суд, щодо вчинення Петром Порошенком державної зради.

Image

IViche Blitz

5 коментарів


poll3x
8

голосів

Бліц

Голосування

Залишилось 3 дні 1 година

Чи вважаєте ви недотриманням своїх обіцянок президентом Зеленським те, що суд відпустив Петра Порошенка?

Сьогодні Печерський районний суд Києва відпустив народного депутата Петра Порошенка під особисте зобов'язання.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


poll7x
5

голосів

Голосування

Залишилась 1 година

На що Ви витратите "Вовину тисячу"?

З моменту запуску у дію чергової президентської "турботи" про підняття благополуччя трудящіх - початку виплати з 19 грудня минулого року 1 тисячі віртуальних гривень вакцинованим українцям, понад 6,1 млн громадян подали заявки на отримання цих коштів. Крім того, за три тижні бажаючі відкрили 7,1 млн карток у банках для нарахування виплат. У результаті таких дій станом на кінець року 638 млн гривень громадяни вже отримали від держави. На що Ви плануєте витратити "Вовину тисячу"?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись