headerImage
Суспільний інтерес

Без квитків: у Києві за два місяці перевезли десятки мільйонів пасажирів

Антон Годенко

Кількість валідацій е-квитків зросла на сотні відсотків

За два місяці з моменту введення е-квитка у міському транспорті столиці ним скористались майже 72 мільйони разів: 52 млн – у метро та 20 млн – у наземному транспорті. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Як зазначили у КМДА, загальна кількість валідацій е-квитків за безпаперовий період з липня 2021 року (порівняно з минулим) виросла на 250%. При цьому понад 50% QR-квитків містяни купують у застосунку «Київ Цифровий».

За підсумками місяця з 15 серпня до 15 вересня містяни придбали понад 4 мільйони QR-квитків у касах метрополітену, терміналах EasyPay і «Київ Цифровий» та в застосунку «Київ Цифровий». У застосунку квитки купували понад 2 мільйони разів, що складає більше 50% від загальної кількості.

У мерії зауважили, що «Київ Цифровий» надає можливість придбати QR-квиток безготівково – із банківської картки, Apple Pay або Google Pay. QR-квитки в застосунку розроблені так, щоб користувачі могли купити їх миттєво без потреби стояти в черзі до каси чи терміналу.

Разом з цим для містян, які не встигають скористатися квитком, у застосунку передбачена можливість надіслати квиток другу. Потрібно натиснути кнопку «Поділитися квитком» під його зображенням і відправити квиток у зручний месенджер або на пошту.

Водночас варто зазначити, що система електронного квитка, на жаль, не враховує його використання людьми, які мають кнопкові телефони, користуються громадським транспортом вкрай нечасто або є приїжджими. Для таких категорій пасажирів у столичному муніципальному транспорті виникають проблеми при сплаті проїзду та при зустрічі з контролерами.

Нагадаємо, у столичному метрополітені підрахували, що у 2021 році собівартість поїздки у підземці становить 20,5 гривні.

билетквитокпасажирпассажиртранспорт
Опитування
poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 26 днів 16 годин

Наскільки якісною та доступною є медицина у вашому населеному пункті?

Під час війни багато закладів охорони здоров’я зазнали руйнувань. Як ви оцінюєте доступність та якість медичних послуг там, де ви живете?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Поширити:

Вам може сподобатись