headerImage
Суспільний інтерес

Більше дев’яти тисяч митників пройдуть тестування

Антон Годенко

У митних органах планують підвищити зарплати рядовим співробітникам до 40 тисяч гривень

В Україні розпочалось тестування посадових осіб митної служби з питань кваліфікації та благонадійності по всіх регіонах України. Про це повідомляє пресслужба ДМС.

Як зазначили у Службі, загальна кількість митників, що мають пройти тестування, перевищує 9 000 осіб.

Тривалість проведення тестування буде відрізнятись для кожного з територіальних органів Держмитслужби в залежності від кількості персоналу та технічних можливостей проведення тестування. Найдовше перевірка буде проходити на Закарпатській митниці – 19 робочих днів.

Передбачається, що кожен зі співробітників територіальних органів Держмитслужби протягом одного дня повинен пройти три тести: на рівень знань митного та антикорупційного законодавства; на загальні здібності (зокрема, абстрактне, числове, вербальне мислення) та тестування на благонадійність.

Після проходження тестування всі співробітники митниці будуть зараховані до Держмитслужби на контрактній основі із випробувальним терміном 6 місяців, перебіг якого залежатиме від результатів тестування.

«В цьому році в рамках контракту нам вдалось збільшити у півтора раза рівень базової заробітної плати. Це тільки перший крок, ми плануємо вивести рівень заробітної плати рядового інспектора на еквівалент 1 000–1 500 доларів на місяць», – сказав Голова Державної митної служби України Павло Рябікін.

Також у ДМС обіцяють проводити регулярні перевірки на доброчесність з використанням детектору брехні при проведенні службових перевірок та широкого переліку інших механізмів, які дозволять виявляти корупційні правопорушення.

Нагадаємо, починаючи з 2017 року, у Державній прикордонній службі України спеціальну перевірку на доброчесність із використанням поліграфу пройшли 1 710 співробітників.

 

митниктестування
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 5 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 5 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись