headerImage
Економіка

Близько 60% українських пенсіонерів отримують пенсії до 3 000 гривень, – міністр соцполітики Лазебна

Наталія Бойко

Середній розмір пенсії в Україні становить 3 507,51 гривні

6,5 млн (близько 60%) українських пенсіонерів отримують державні пенсії в розмірі до 3 000 грн. Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна, виступаючи на Українському пенсійному форумі, повідомляє «Ліга.Фінанси».

Як заявила міністр, рівень пенсійних виплат в Україні «мізерно низький і солідарна система не забезпечує гідну пенсію».

За даними міністерства, у 2020 році коефіцієнт заміщення пенсії відносно зарплати склав 28,7%, при цьому внески сплачують 13,2 млн найманих працівників, а пенсії отримують 11,2 млн пенсіонерів. У Мінсоцполітики прогнозують, що у 2050 році відсоток заміщення істотно знизиться і досягне показника в 18%.

«Нам необхідно балансувати солідарну систему», – заявила Лазебна.

Читати також: За рік стажу для виходу на пенсію українці платитимуть 34 тисячі гривень

Станом на 1 січня 2021 року середній розмір пенсії в Україні становить 3 507,51 грн, зазначає видання.

Теги розділу

Минсоцполитики
Мінсоцполітики
пенсия
пенсія
bannerbannerbanner
Останні новини
Опитування
poll5x
30

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи погоджуєтеся ви з тим, що за образу поліцейського потрібно ввести покарання?

У Верховній Раді подали законопроєкт №5050, який передбачає покарання тих, хто ображає честь та гідність правоохоронця. Автори документу пропонують ввести покарання у вигляді грошового штрафу, виправних робіт чи навіть адміністративного арешту тим, хто зачепив гідність правоохоронця під час виконання ним службових обов’язків. Передбачається карати порушника штрафом у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 255 гривень.Або громадськими роботами від сорока до шістдесяти годин чи виправними роботами від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Максимальне покарання - адміністративний арешт на 15 діб.

Image

Володимир Сонюк

3 коментарі


poll5x
27

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 4 дні 18 годин

Як ви ставитеся до намірів дружини Медведчука Оксани Марченко піти у велику політику?

Дружина кума Путіна – Медведчука – Оксана Марченко записала відео, в якому заявила, що у відповідь на запровадження санкцій щодо неї і її чоловіка йде в політику для «захисту українського народу». Марченко заявила, що досі «ніколи не прагнула в політику», але оскільки їй «не залишили вибору», то тепер вона вступає до партії «Опозиційна платформа – За життя», головою політради якої є Медведчук. Нагадаємо, що згідно декларації Медведчука Оксана Марченко має 19 годинників, понад 80 сумок відомих брендів, більше 70 шкіряних на хутрових пальто, а також 5 шуб серед яких соболина від Fendi вартістю кількасот тисяч євро.

Image

Володимир Сонюк

4 коментарі


poll4x
18

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чим, на ваш погляд, викликаний різкий сплеск смертності в Україні?

За даними Держстату, чисельність населення України протягом 2020 року скоротилася майже третину мільйона - на 314 062 особи. Таким чином, населення України на січень 2021 року не перевищує 41,59 млн українців. Як зазначають у Держстаті, в Україні зберігається високий рівень смертності та низький рівень народжуваності: на 100 померлих припадає лише 48 новонароджених, тобто різниця становить понад 50%. Також, згідно з офіційними даними, у 2020 році на перше місце вийшли природні причини скорочення населення (кількість померлих склала 616,835 осіб), а міграція надавала мінімальний вплив (9316 осіб мігрувало).

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись