headerImage
Суспільний інтерес

Буде ще гірше: у ВООЗ заявили, що другий рік пандемії може виявитися важчим, ніж перший

Наталія Бойко

У холодну пору року розповсюдження вірусу прискорилося

Другий рік пандемії COVID-19 може виявитися ще важчим, аніж перший. Про це заявив на пресконференції 13 січня виконавчий директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майк Райан, повідомляє «ГОРДОН».

«Ми вступаємо в другий рік (пандемії, – ред.), і він може бути навіть важчим, враховуючи динаміку передачі вірусу та певні проблеми, які ми спостерігаємо», – повідомив Райан, зазначивши, що наразі в Північній півкулі, особливо в Європі та Північній Америці, фахівці спостерігають «ідеальний сезонний шторм».

Читати також: Якщо ефективність закупленої вакцини буде менше 70%, Китай поверне Україні гроші в повному обсязі, – Степанов

За словами виконавчого директора, в холодну пору року люди проводять більше часу всередині приміщень, «посилюючи соціальне змішання», і це один з факторів, що прискорили розповсюдження вірусу від людини до людини.

Згідно з даними американського Університету Джона Хопкінса, станом на 14 січня 2021 року в світі зафіксовано понад 92,3 млн випадків захворювання на коронавірус. 1 млн 978 тисяч хворих померли, 51 млн одужали.

Теги розділу

ВОЗ
ВООЗ
коронавирус
коронавірус
banner
Останні новини
Опитування
poll5x
9

голосів

Раунд 2/2

Залишився 1 день 14 годин

Чи отримає Україна антидот від COVID найближчим часом?

Від учора у країнах Євросоюзу почалася вакцинація населення від коронавірусу. При цьому днем раніше кожна з них незалежно від кількості власного населення отримала однакову партію вакцини – до 9 750 доз. Як передбачається, на першому етапі вкацинації кожна з 27 країн Євросоюзу зможе «привити» близько 5 тисяч чоловік, а масова вакцинація, як очікується, зможе розпочатися лише наступної весни. В Україні чиновники ледь не всіх рангів навберебій намагаються запевнити українців у тому, що перемовини із зарубіжними партнерами щодо отримання заповітної вакцини тривають у конструктивному ключі, і вона ось-ось перетне державні кордони. У Мінздраві наголошують, що для вакцинації від коронавірусу вже у першому кварталі наступного року Україні знадобиться близько 40 мільйонів доз вакцини для 23 мільйонів населення, а для закупівлі рятівної вакцини в бюджеті країни вже передбачено 2,6 мільярда гривень. Чи вірите Ви, що Україна отримає антидот від COVID у найближчий час?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


poll5x
7

голосів

Голосування

Залишилось 14 годин

У чому секрет статистики про помітне зменшення захворюваності коронавірусом в Україні?

В Україні різко – більше, ніж вдвічі - скоротилася кількість тих, хто захворів на коронавірус. Наприкінці листопада 2020 року статистика била рекорди у понад 16 тисяч випадків за добу. А вже у другій половині грудня кількість захворюваності кількість знизилася до 5-8 тисяч, у середині січня – до 3-4 тисяч. Хоча при цьому досить високим залишається показник смертності від недуги – понад сто чоловік на день. В уряді вважають, що це наслідок карантину вихідного дня. Але при цьому чиновники говорять про необхідність продовження жорсткого карантину. Натомість експерти вважають, що зменшення виявлених випадків напряму пов'язане зі зменшенням обсягів тестування та затримками із потраплянням даних до статистичних звітів.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


poll5x
6

голосів

Голосування

Залишилось 5 днів 14 годин

Чи згодні ви з твердженням виконуючого обов’язки міністра енергетики Юрія Вітренка, що субсидії погано впливають на психіку?

Юрій Вітренко вважає, що субсидії пригнічують гідність громадян і погано впливають на їхню психіку. За його словами, коли люди отримують субсидії, це сигналізує їм про бідність. Як відомо, станом на січень субсидію отримують 3,1 мільйона домогосподарств, ще приблизно 1,8 мільйона сімей користуються пільгами при оплаті житлово-комунальних послуг. Українцям, які використовують електроенергію для опалення, також нададуть субсидію.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись