headerImage
Суспільний інтерес

Чотири температурних рекорди: київські кліматологи оцінили підсумки липня-2021

Наталія Бойко

Середня температура за місяць виявилася на 3,3°С вище норми

Липень у Києві був більш жарким і засушливим, ніж зазвичай. Як повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського, температура повітря вище + 30,0°С у минулому місяці трималася загалом 17 днів.

Середньомісячна температура в липні становила +24,6°С – на 3,3°С більше за кліматичну норму.

Найспекотнішим днем ​​було 29 липня, коли стовпчики термометрів після полудня піднялися до +32,6°С. А найхолоднішим днем ​​виявилося 23 липня: під ранок температура опустилася до +15,0°С. Крім того, за місяць у Києві було встановлено 4 температурних рекорди.

Водночас на проспекті Науки, 37 (місце розташування геофізичної обсерваторії) у липні випало 63 мм опадів – лише 93% кліматичної норми.

Теги розділу

Киев
Київ
погода
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 6 днів 19 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись