headerImage
Політична мапа

Денісова: РФ планує удвічі збільшити видачу паспортів жителям ОРДЛО

Антон Годенко

Чоловікам під час мобілізації до окупаційного війська примусово видають російські паспорти

Проросійська влада вже видала 250–300 тисяч паспортів РФ жителям окупованих територій у Донецькій та Луганській областях. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

За її словами, всього, за наявними даними, РФ заплановано видати щонайменше 300 тисяч російських паспортів.

Як зазначила Денісова, «під примус до отримання російських паспортів підпадають медики, вчителі, працівники підприємств. У разі відмови від отримання російського паспорта їх можуть звільнити з роботи».

Крім того, у закладах охорони здоров’я медична допомога надається лише тим громадянам, які мають паспорти, видані окупаційною адміністрацією або Російською Федерацією.

Водночас Денісова зауважила, що на тлі загострення безпекової ситуації розпочато військову мобілізацію. Зокрема, до призову залучають чоловіків віком від 18 до 35 років, яким також примусово видаються паспорти окупаційної адміністрації та Російської Федерації.

Нагадаємо, за інформацією правозахисників, до окупаційних адміністрацій Російської Федерації на тимчасово зайнятих районах Донецької і Луганської областей на початку березня надійшло завдання про те, щоб на майбутніх виборах у Державну Думу РФ взяло участь не менше 300 тисяч виборців з ОРДЛО.

Теги розділу

ОРДЛО
паспорт
РФ
Останні новини

За час карантину «УЗ» сплатила пасажирам чверть мільярда за повернуті квитки

13 травня 2021 20:40


Переважна більшість українців виступає за референдум по продажу землі

13 травня 2021 20:27


Робота мрії: у Великій Британії шукають людину, яка спатиме у 800-літньому замку (ВІДЕО)

13 травня 2021 19:20


Опитування «Левада-центру»: 62% росіян не хочуть робити щеплення вакциною Sputnik V

13 травня 2021 18:28

Опитування

Голосування

Залишився 5 днів 1 година

Чому дорожчають продукти харчування?

Упродовж останніх декількох місяців ціни на продовольство в Україні зростають. За прогнозами експертів, українцям і надалі треба чекати нових цінових стрибків, пов'язаних зі збільшенням вартості окремих категорії продовольчих товарів. На Ваш погляд, чому відбуваються цінові коливання на такі життєво необхідні товари?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись