headerImage
Суспільний інтерес

Екологи: в Україні потроїлося засмічення земель

Антон Годенко

Державні інспектори провели десятки тисяч перевірок

Упродовж минулого року органами Держекоінспекції було нараховано понад 4 млрд гривень штрафів за збитки, завдані довкіллю, що майже на 90% більше, ніж було нараховано у попередньому році. Про це повідомляє пресслужба ДЕІ.

Як зазначили у відомстві, протягом минулого року інспектори провели понад 43 тисячі перевірок та склали 46,5 тисячі протоколів про порушення природоохоронного законодавства у сфері захисту довкілля, а матеріали понад 1 500 справ передано до правоохоронних органів.

Водночас екологи наголошують, що з початку минулого року найбільше порушень було зафіксовано у сфері поводження з відходами та через засмічення земель, за що було виписано штрафів на суму близько 2 млрд гривень, що у 3,5 раза більше ніж у 2020 році.

Нагадаємо, за даними Державної екологічної інспекції України, торік кількість звернень від громадян щодо порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища у порівнянні з 2020 роком зросла на 59%.

екологіязбиткиЗемлямусорсміттяущербштрафэкология
Опитування
poll5x
70

голосів

Голосування

Залишилось 16 днів 10 годин

💼 Якою має бути стратегія повернення українців з-за кордону?

Мільйони українців виїхали через війну. Частина з них уже повернулась, але багато залишаються за кордоном. Які кроки має зробити держава, щоб мотивувати громадян повернутись?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


poll3x
46

голосів

Дослідження

Раунд 2/2

Залишилось 24 дні 10 годин

Настрої українців щодо майбутнього країни

Українці зіштовхуються з багатьма викликами, але кожен має свої головні життєві пріоритети. Ми віримо в перемогу і в те що скоро настане мить коли всією країною та всім світом будемо відбудовувати нашу країну. Як ви бачите майбутнє України в найближчі 5 років?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Поширити:

Вам може сподобатись