headerImage
Суспільний інтерес

Експерти: кожен другий об’єкт водопостачання в Україні працює з порушеннями

Антон Годенко

Фахівці перевірили близько пяти тисяч підприємств

Держпродспоживслужбою зафіксовано порушення встановлених норм майже на кожному другому перевіреному об’єкті водопостачання в Україні. Про це повідомляє пресслужба ДПССУ.

Як зазначили у Держпродспоживслужбі, з початку року перевірками було охоплено 4 942 об’єкти водопостачання, при цьому порушення вимог санітарного законодавства були встановлені на кожному другому об’єкті. Тобто 59,9% перевірених об’єктів централізованого водопостачання та 45,9% перевірених об’єктів нецентралізованого водопостачання не відповідали встановленим вимогам.

За результатами перевірок територіальними органами Держпродспоживслужби ініційовано 152 засідання комісій ТЕБ та НС, спрямовано 636 приписів, пропозицій, рекомендаційних листів тощо, накладено 107 штрафів.

Нагадаємо, за прогнозами експертів, внаслідок викиду небезпечних речовин, недостатньо очищених стоків та засмічення річок Україні вже до 2050 року загрожує дефіцит питної води.

 

Теги розділу

водопостачання
норми
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 19 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 19 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись