headerImage
Економіка

Експорт британського віскі скоротився більше ніж наполовину

Наталія Бойко

Експерти пояснюють падіння продажів впливом пандемії

За 2020 рік експорт британського віскі впав приблизно на 66,5 млн фунтів стерлінгів (63,1%). Про це повідомляє УНН із посиланням на дані британського управління з податкових і митних зборів (HMRC).

За підрахунками відомства, у січні 2021 року порівняно з відповідним періодом 2020 року загальний обсяг експорту харчових продуктів і напоїв у Великій Британії також продемонстрував значне зменшення. Окрім віскі, сильно постраждав експорт лосося (на 98%) та яловичини (на 91,5%).

Крім того на 19,7%  (з 135,6 млн до 108,9 млн фунтів стерлінгів) впав імпорт вина з країн Євросоюзу.

Читати також: Через пандемію німецькі пивовари були змушені утилізувати мільйони літрів пива

Експерти пояснюють падіння імпорту та експорту карантинними обмеженнями, через які більшість британських закладів громадського харчування та пабів досі залишаються зачиненими.

Теги розділу

алкоголь
Великобритания
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись