headerImage
Суспільний інтерес

Франція передасть МВС України 11 гелікоптерів до кінця 2021 року

Анна Головаш

В Україні обговорили постачання французької техніки

Ілюстративне фото

У Міністерстві внутрішніх справ обговорили існуючі українсько-французькі програми співробітництва та нові масштабні проєкти. Для реалізації проєкту Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС  вже було передано 22 французькі гелікоптери. Ще 11 передадуть до кінця 2021 року.

Про це повідомляє Департамент комунікації МВС.

«Державна прикордонна служба України отримала два гелікоптери  Airbus H-125, які вже оснащені обладнанням для охорони державного кордону України. На сьогоднішній день проходять процедури щодо їх розмитнення та реєстрації. Крім того, цього року також планується отримання ще 11 гелікоптерів (H-125 та H-145), що передбачено контрактом. Щодо французького гелікоптера  Н-145 – це буде фінальне постачання для потреб Національної поліції України. Загалом у Нацполіції буде 10 гелікоптерів», – наголосив  заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

За його словами, для забезпечення функціонування Системи авіаційної безпеки, пілоти проходили навчання як у Франції, так і в Україні. Вже підготовлено 175 осіб авіаційного складу.

«Також продовжується розбудова наших авіаційних баз, на яких здійснюється зберігання та обслуговування техніки. Побудовано 15 ангарів. Національною поліцією відновлено сучасний аеродром в Каневі. Роботи також проводяться в Держприкордонслужбі, Нацгвардії та ДСНС», – повідомив Гончаров.

На початку 2022 року очікується постачання першого французького катера для потреб Держприкордонслужби України.

Нагадаємо, як повідомив міністр оборони Олексій Резніков, резерв територіальної оборони нашої держави становить понад 200 тисяч українців і українок.

вертоліткатерпоставкатехніка
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 5 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 5 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись