headerImage
Політична мапа

Іран обіцяє виплатити компенсацію за збитий літак МАУ в повному обсязі та ще до завершення суду

Наталія Бойко

Іранська сторона запевняє, що у справі про катастрофу було проведено докладне розслідування

ФОТО: tk.media

Іран готовий виплатити «стовідсоткову компенсацію» родичам пасажирів та екіпажу літака МАУ, збитого 8 січня 2020 року іранськими військовими.

Про це заявив представник Верховного суду Ірану Голямхосейн Есмаїлі, повідомляє інформагентство Tasnim News Agency.

За словами Есмаїлі, Іран провів докладне розслідування катастрофи і виплатить компенсацію ще до остаточного рішення суду, що є «перевагою і позитивним моментом».

Разом з тим представник Верховного суду заявив, що коментування катастрофи борту рейсу PS752 з боку інших країн є недоречним, оскільки в Ірані йде судовий процес. Він підкреслив, що компетентним органом, якому дозволено розглядати справу, є іранський суд.

Нагадаємо, 3 червня Україна, Канада, Швеція та Великобританія звинуватили Іран у бездіяльності у справі про катастрофу літака МАУ.

Теги розділу

авиакатастрофа
авіакатастрофа
Иран
літак
самолет
суд
Останні новини
Опитування
poll7x
4 062

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 3 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 3 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись