headerImage
Суспільний інтерес

Італійка знайшла у швейній машинці облігацію на 475 тисяч євро

Анна Головаш

Цінний папір купив у 1986 році чоловік жінки, сховав до кращих часів і забув

В Італії жінка випадково знайшла облігацію, яку оцінили у 475 тисяч євро. Про неймовірну історію, яка трапилася завдяки пандемії COVID-19 розповідає місцеве видання Roma Corriere.

Усе почалося з того, що 98-річна жителька Риму Марія захворіла на коронавірус у листопаді минулого року. Хоч лікарі й поставили діагноз, жінка себе почувала чудово. Але все одно вимушена була сидіти вдома на самоізоляції. Час тягнувся довго, цікаві книжки були прочитані, телевізійні передачі вже набридли і тоді бабуся вирішила організувати генеральне прибирання в квартирі, до якого у неї все ніяк не доходили руки.

Перед самим Різдвом Марія дісталася до старої швейної машинки, і випадково згадала, що колись у ній вони з чоловіком – нині покійним – ховали цінні речі. Але з часом про схованку вона забула. Саме у ній італійка знайшла облігацію на 50 мільйонів лір.

Ймовірно цінний папір купив ще її чоловік, на облігації зазначалася, що її видали 13 січня 1986 року Поштою Італії.

Старенька не одразу зрозуміла, що тримає у руках справжній скарб. Адже думала, що за цей час її знахідка могла й знецінитися. Але коли лікарі дозволили їй виходити на вулицю, Марія вирішила дізнатися про облігацію. Виявилося, що за час, поки цінний папір ховався у швейній машинці, зросла його прибутковість, і тепер жінка може отримати 475 тисяч євро.

«Не завжди лихо закінчується погано. Ця пані перемогла коронавірус у своєму поважному віці та стала заможною», – коментує Луїджі де Россі, президент асоціації Giustitalia, що займається захистом прав споживачів.

Однак поки що Марія не отримала ані копійки. Коли вона прийшла на пошту отримати гроші, то там заявили, що із відсотками їй належить тільки 200 тисяч євро. Бо там рахували суму, зважаючи на відсоткову ставку, що була зазначена на звороті облігації. Хоча фінансисти наполягають, що треба рахувати, зважаючи на ставки, які змінювалися протягом років. Суд поставить крапку у цьому питанні вже у березні.

Нагадаємо, через 15 років лист у пляшці повернувся українці з подарунками.

 

облігація
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 15 днів 1 година

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 1 година

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись