headerImage
Політична мапа

Кабмін звільнив заступника міністра Немилостивого, що скандалив з патрульними, які затримали його п'яним за кермом

Наталія Бойко

На своїй посаді заступник міністра пробув лише півроку

Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні 21 січня звільнив заступника міністра промисловості Віталія Немилостивого. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Причиною звільнення став скандал із затриманням Немилостивого в п’яному вигляді за кермом. Інцидент стався наприкінці грудня, коли заступника міністра зупинили за перетин суцільної смуги. Камера на грудях патрульного зафіксувала, як Немилостивий, який перебував у нетверезому стані, намагається віддати правоохоронцям ключі від машини та піти з місця події. Зрештою патрульним довелося надіти на чиновника наручники.

«Поведінка, яку дозволив собі заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталій Немилостивий, є неприпустимою. Усі мають бути рівними перед законом. Тому ми оперативно звільнили заступника міністра», – написав прем’єр-міністр Шмигаль в своєму Telegram-каналі.За словами самого Немилостивого, в день інциденту він їхав з дружніх посиденьок до готелю «Київ», де знімає номер. Колишній заступник міністра не заперечує, що знаходився в стані алкогольного сп’яніння, однак, на його думку, патрульні занадто довго складали протокол, що змусило його спробувати піти від них пішки.«Відео не змонтоване, але воно неповне. У мене є багато питань до співробітників поліції, але з огляду на мою посаду – я не буду звертатися до суду», – заявив Немилостивий в коментарі ТСН.

Вранці 21 січня чиновник подав заяву про відставку. За його словами, він не звільнився відразу після інциденту тому, що йому потрібно було доробити необхідну посадову роботу.

 

 

«Поведінка, яку дозволив собі заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталій Немилостивий, є неприпустимою. Усі мають бути рівними перед законом. Тому ми оперативно звільнили заступника міністра», – написав прем’єр-міністр Шмигаль в своєму Telegram-каналі.

За словами самого Немилостивого, в день інциденту він їхав з дружніх посиденьок до готелю «Київ», де знімає номер. Колишній заступник міністра не заперечує, що знаходився в стані алкогольного сп’яніння, однак, на його думку, патрульні занадто довго складали протокол, що змусило його спробувати піти від них пішки.

«Відео не змонтоване, але воно неповне. У мене є багато питань до співробітників поліції, але з огляду на мою посаду – я не буду звертатися до суду», – заявив Немилостивий в коментарі ТСН.

Вранці 21 січня чиновник подав заяву про відставку. За його словами, він не звільнився відразу після інциденту тому, що йому потрібно було доробити необхідну посадову роботу.

Теги розділу

Кабмин
Кабмін
Останні новини
Опитування
poll7x
4 062

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 4 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 4 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись