headerImage
Суспільний інтерес

Каліфорнію «окупували» зграї павичів: за їх підгодовування - штраф 1000 доларів або в’язниця

Анна Головаш

Птахи з’їдають сади, виколупують черепицю з дахів та дзьобають машини

У Південній Каліфорнії небачена навала павичів. Річ в тому, що під час пандемії ними ніхто не опікувався, тож птахи сотнями гуляють містечками неподалік Лос-Анджелеса.

Про це пише ВВС з посиланням на The Washington Post.

Захисники тварин кажуть, мовляв, павичі прикрашають своїм яскравим виглядом вулиці американських містечок. Втім таку думку поділяють лише 30% місцевих, каже експерт з дикої природи Майк Максі.

Він керує компанією з вилову та перевезення птахів з житлових районів в природні заповідники. Максі зазначає, що понад 70% мешканців хочуть позбутися цих нав’язливих сусідів. Вся справа в тому, що мешканці Каліфорнії скаржаться на несамовиті крики павичів: птахи будять людей ще до сходу сонця. Окрім того, павичі з’їдають сади та навіть виколупують черепицю з дахів. А ще можуть дзьобати машини, коли помічають в них своє відображення і сприймають його за суперника.

Тож місцева влада планує ввести заборону на годування птахів. Порушникам загрожуватиме штраф у розмірі 1000 доларів або альтернативне покарання – шість місяців ув’язнення.

павичштраф

Поширити:

Вам може сподобатись