headerImage
Політична мапа

Хто найбільше мовчав: за два роки роботи парламенту 35 нардепів жодного разу не виступили

Антон Годенко

Найбільше мовчунів у «Слузі Народу» і «ОПЗЖ»

Ілюстративне фото

За два роки роботи парламенту 35 нардепів жодного разу не виступили ні з трибуни, ні з місця. В абсолютних показниках найбільше мовчунів у фракції «Слуга Народу», а ось за відсотками найбільше мовчунів – 25% – серед позафракційних та у фракції «ОПЗЖ» – 18%.

Про це повідомляє громадський рух «Чесно».

Хто найбільше мовчав

  • Юлія і Сергій Льовочкіни – «ОПЗЖ»;
  • Тарас Козак – «ОПЗЖ»;
  • Вадим Столар – «ОПЗЖ»;
  • Юрій Солод – «ОПЗЖ»;
  • Ігор Абрамович – «ОПЗЖ»;
  • Віталій Борт – «ОПЗЖ».

Мовчунів немає у трьох фракціях – «Батьківщині», «Європейській солідарності» та «Голосі».

Водночас перше місце за часом виступів у Верховній Раді IX скликання має голова комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич. Його виступи загалом зайняли майже 16  годин.

На другому місці за тривалістю виступів має заступниця голови Верховної Ради, представниця партії «Батьківщина» Олена Кондратюк. Вона виступала понад 12 годин за 155 виступів. Кондратюк зачитувала п’ятничні звернення депутатів у парламенті.

На третьому місці за часом виступів ще один представник «ОПЗЖ» Олександр Колтунович – у нього 497 виступів упродовж двох років роботи парламенту, які загалом займають понад десять годин.

При цьому найбільшу кількість виступів за 2 роки роботи у Раді у керівництва парламенту: спікера Дмитра Разумкова та його першого  заступника Руслана Стефанчука – 1 365 та 844 відповідно.

Нагадаємо, за даними Комітету виборців України, 12 народних депутатів пропустили 90% голосувань Верховної Ради IX скликання з моменту початку її роботи (з серпня 2019 до серпня 2021 року), тобто не натискали кнопки «за», «проти» або «утримався».

 

Теги розділу

виступ
ВР
депутат
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 6 днів 17 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись