headerImage
Політична мапа

КВУ нарахував понад 30 безініціативних нардепів

Антон Годенко

Депутати провладної фракції сформували монополію на прийняття законів

Комітет виборців України визначив найбільш та найменш продуктивних депутатів Верховної Ради IX скликання. Йдеться про політиків, чиї закони найчастіше приймає парламент у період із 29 серпня 2019 року по 30 квітня 2021 року. Про це повідомляє пресслужба КВУ.

«Відповідно до даних моніторингу серед Топ-10 найпродуктивніших депутатів Ради виключно члени фракції «Слуга Народу». Більше, у Топ-50 найпродуктивніших депутатів Ради лише 6 парламентів не є представниками монобільшості. Ці цифри свідчать, що у ВР фактично існує монополія на прийняття законодавчих рішень і шанси на ухвалення законопроєктів авторства опозиційних депутатів є суто символічними. Депутати «Слуги Народу» фактично сформували монополію на прийняття законів», – прокоментував ситуацію голова КВУ Олексій Кошель.

Він зазначив, що КВУ також визначив найпродуктивніших депутатів серед різних фракцій та груп Верховної Ради. Так, найпродуктивнішим депутатом фракції «Голос» є голова політичної сили Ярослав Железняк – 22 закони його авторства було прийнято. Найпродуктивніший депутат групи «Довіра» – Лариса Білозір (19 законів), групи «За майбутнє» – Сергій Мінько (14 законів), ВО «Батьківщина» – Валерій Дубіль (14 законів), «Європейської солідарності» – Ірина Геращенко (11 законів), «Опозиційної платформи За життя» – Михайло Макаренко (9 законів).

Водночас, попри високу законодавчу активність частини народних депутатів, в окремих парламентарів є нульові показники продуктивності праці.

Як підрахував Комітет, загалом 31 народний депутат досі не став автором жодного прийнятого закону.

Серед них є низка відомих політиків. Зокрема, Андрій Деркач (зареєстрував 7 проєктів законів, 0 прийнято), Сергій Льовочкін (13 законопроєктів подано), Ренат Кузьмін (3 законопроєкти), Віктор Медведчук (21 законопроєкт), Вадим Новинський (29 законопроєктів), Вадим Столар (5 законопроєктів), Антон Яценко (21 законопроєкт), Григорій Немиря (19 проектів законів), Сергій Власенко (36 проектів законів), Антон Кіссе (21 проект закону), Юлій Іоффе (39 проектів законів подано, 0 прийнято).

При цьому у КВУ наголосили, що під час дослідження законотворчої роботи нардепів до уваги бралися виключно проєкти законів, а проєкти постанов не враховувалися.

Нагадаємо, за результатами дослідження Комітету виборців України, передвиборна програма Президента Володимира Зеленського наразі виконана лише на 25%.

Теги розділу

КВУ
КИУ
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 19 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 19 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись