headerImage
Політична мапа

Лише один народний депутат у перший місяць літа жодного разу не пропустив роботу

Антон Годенко

Понад тридцять нардепів майже не голосували на засіданнях ВР у червні

Ілюстративне фото

Впродовж червня 31 народний депутат пропустив понад 90% голосувань Верховної Ради. Такі дані дослідження використання робочого часу народними обранцями наводить Комітет виборців України.

Як зазначили у КВУ, із вказаної кількості нардепів шість депутатів не проголосували жодного разу за місяць. Серед них – Степан Івахів, Олесь Довгий, Тарас Козак, Віктор Медведчук, Вадим Столар, Леся Василенко. Вказані депутати, крім С. Івахіва, були відсутні на пленарних засіданнях Верховної Ради в червні.

Лише двічі за місяць – 0,25% від усіх голосувань, натиснув на кнопку Олександр Герега, тричі – 0,37%, голосував Вадим Рабінович, по чотири рази (0,5%) – Федір Христенко та Олександр Фельдман. Серед депутатів, які пропустили понад 90% голосувань Ради – Ілля Кива (взяв участь у 2% голосувань), Наталія Королевська (6%), Юрій Бойко (6%), Олександр Дубінський (7%), Жан Беленюк (7%), Вадим Новинський (8%).

Участь в 100% голосувань Ради взяв лише один народний депутат – Сергій Штепа.

Найактивніше голосували народні депутати «Слуги Народу» та «Європейської солідарності». В середньому депутати «Слуги Народу» взяли участь в 83% голосувань, депутати ЄС – 77%. Народні депутати фракції «Голос» долучилися до 69% голосувань, групи «Довіра» – 67%, ВО «Батьківщина» – 64%, групи «За майбутнє» – 54%. Найнижчі показники голосувань в депутатів «Опозиційної платформи За життя». В середньому вони голосували лише в 40% випадків.

Всього у червні відбулося 11 пленарних засідань Верховної Ради, під час яких було проведено 870 голосувань.

Варто відзначити, що, на відміну від парламенту 8 скликання, у Верховній Раді 9 скликання запроваджена практика, коли інформація про причини прогулів народних депутатів не оприлюднюється. Однак очевидно, що, до прикладу, відсутність Тарас Козака може бути пов’язана з його переховуванням в Білорусі, а народної депутатки Лесі Василенко – із народженням дитини, про що також було повідомлено публічно.

Нагадаємо, у травні 21 народний депутат не проголосував жодного разу за місяць на пленарних засіданнях Верховної Ради.

ВРнардеп
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 15 днів 0 годин

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 0 годин

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись