headerImage
Політична мапа

Майже 50% українців підтримують дострокові вибори парламенту, а 42,8% – президента

Анна Головаш

77,1% громадян вважає, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку

Майже половина українців підтримує проведення дочасних виборів до Верховної Ради, а також  виборів Президента України.

Такі дані соціологічного опитування оприлюднив Центр соціального моніторингу.

Зокрема, 47,3% опитаних українців вважає, що варто провести дострокові парламентські вибори, а 42,3% – протилежної думки. Трохи менше опитаних – 42,8% – вважають, що потрібно провести дострокові президентські вибори. Частка тих, хто думає, що вони не потрібні, – майже 47%.

У регіональному розподілі традиційно суттєво відрізняється Донбас – більшість жителів цього регіону вважають за необхідне проведення дострокових виборів Президента України – 53,9%  і 61% виступає за позачергові парламентські вибори.

При цьому 77,1% респондентів переконані, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямі та лише 23% – що в правильному.

Крім того, на думку 43,7% опитаних, Президент Зеленський повністю залежний від впливу інших країн і міжнародних організацій. 40,4% вважає, що частково, і тільки 8,5% українців впевнені, що глава держави повністю незалежний.

42,1 % вважає, що Кабінет Міністрів повністю залежний від впливу інших країн і міжнародних організацій. Майже стільки ж – 43,4% – частково, а 6,4% – повністю незалежний.

Соціологічне опитування проведене 19–28 лютого. Метод збору інформації: особисте інтерв’ю за місцем проживання респондента. Вибіркова сукупність: 3 017 респондентів. Статистична похибка – 1,1–1,9.

Теги розділу

вибори
выборы
опитування
опрос
Останні новини
Опитування
poll2x
53

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 18 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

4 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись