headerImage
Політична мапа

МОН: Киву не позбавляли наукового ступеню, бо не було чого позбавляти

Наталія Бойко

За даними міністерства, ступінь нардепу не присуджувався взагалі

Народного депутата від ОПЗЖ Іллю Киву не позбавляли ступеня кандидата наук. Про це повідомило Міністерство освіти і науки України у відповідь на запит «Радіо Свобода».

«Станом на 23.11.2021 року Киві Іллі Володимировичу не присуджено науковий ступінь кандидата наук з державного управління», – ідеться у відповіді міністерства.

Як відомо, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива захистив свою кандидатську дисертацію у квітні 2021 року. За даними Bihus.Info, робота нардепа, зокрема, містить довідку з підробленим підписом та посилання на участь Киви в науково-практичних конференціях, в яких він участі не брав.

Минулого тижня Кива звинуватив чинну владу у тому, що його позбавили кандидатського ступеня під приводом, що його дисертація не має наукової новизни. За словами депутата, він збирається захищати свої права у суді.

МОНОПЗЖ
Останні новини
Опитування
poll3x
34

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 1 година

На вашу думку чи повинен суд заарештувати Петра Порошенка за вчинення державної зради?

Петро Порошенко повернувся до України. Сьогодні о 11 годині дня повинен відбутись суд, щодо вчинення Петром Порошенком державної зради.

Image

IViche Blitz

5 коментарів


poll3x
8

голосів

Бліц

Голосування

Залишилось 3 дні 1 година

Чи вважаєте ви недотриманням своїх обіцянок президентом Зеленським те, що суд відпустив Петра Порошенка?

Сьогодні Печерський районний суд Києва відпустив народного депутата Петра Порошенка під особисте зобов'язання.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


poll7x
5

голосів

Голосування

Залишилась 1 година

На що Ви витратите "Вовину тисячу"?

З моменту запуску у дію чергової президентської "турботи" про підняття благополуччя трудящіх - початку виплати з 19 грудня минулого року 1 тисячі віртуальних гривень вакцинованим українцям, понад 6,1 млн громадян подали заявки на отримання цих коштів. Крім того, за три тижні бажаючі відкрили 7,1 млн карток у банках для нарахування виплат. У результаті таких дій станом на кінець року 638 млн гривень громадяни вже отримали від держави. На що Ви плануєте витратити "Вовину тисячу"?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись