headerImage
Суспільний інтерес

МВС не заплатило у 2020 році за номер готелю, де 4 роки проживає Аваков

Анна Головаш

Журналісти підрахували, що рік оренди номера, де живе міністр МВС, коштує близько 1,4 млн грн

Міністерство внутрішніх справ не платить уже рік за проживання Арсена Авакова у номері «люкс» в готелі «Київ». Про це повідомляє портал «Українські новини».

Журналісти сайту направили інформаційний запит до МВС. У відповіді міністерства йдеться про те, що департамент держмайна і ресурсів МВС України не здійснював оплату проживання в готелі «Київ» міністра Арсена Авакова.

«З урахуванням інформації відповідного структурного підрозділу апарату МВС повідомляємо, що кошторисом апарату Міністерства внутрішніх справ України на 2020 рік в розрізі бюджетних програм, за якими здійснюється фінансування апарату МВС, зазначені в запиті мети, витрати не передбачалися і, відповідно, оплата не проводилася», – написано у відповіді на запит журналістів.

У своїй декларації головний правоохоронець країни вказав, що орендує готельний номер площею 77,6 кв. метрів у державному підприємстві «Готельний комплекс «Київ» з 2016 року. Вартість оренди в декларації не вказана.

Журналісти сайту підрахували, що площа номера в готелі відповідає 2-кімнатному «люксу». Подібний номер коштує 3 900 гривень на добу. Тобто МВС має сплатити близько 1,4 млн гривень за рік проживання міністра в готелі.

До речі, ця сума вдвічі перевищує річну заробітну плату Авакова за 2020 рік.

Журналісти також зазначають, що в реальності вартість номера «люкс», в якому проживає міністр МВС, може бути трохи нижчою їх підрахунків. Адже договір довгострокової оренди може передбачати трохи меншу вартість оренди.

За 2020 рік Аваков задекларував колекції картин, марок, вин, монет і холодної зброї. Також 4 шуби дружини, 4 алмази, 3 авторські книги, 43 тисячі євро готівкою, ще 200 тисяч доларів зберігається в «Ощадбанку» і 148 тисяч євро в італійському банку «Фрозіноне».

Нагадаємо, Аваков звільняє в середньому «по півтора поліцейського» в день.

 

Теги розділу

готель
МВД
номер
Останні новини

За час карантину «УЗ» сплатила пасажирам чверть мільярда за повернуті квитки

13 травня 2021 20:40


Переважна більшість українців виступає за референдум по продажу землі

13 травня 2021 20:27


Робота мрії: у Великій Британії шукають людину, яка спатиме у 800-літньому замку (ВІДЕО)

13 травня 2021 19:20


Опитування «Левада-центру»: 62% росіян не хочуть робити щеплення вакциною Sputnik V

13 травня 2021 18:28

Опитування

Голосування

Залишився 5 днів 1 година

Чому дорожчають продукти харчування?

Упродовж останніх декількох місяців ціни на продовольство в Україні зростають. За прогнозами експертів, українцям і надалі треба чекати нових цінових стрибків, пов'язаних зі збільшенням вартості окремих категорії продовольчих товарів. На Ваш погляд, чому відбуваються цінові коливання на такі життєво необхідні товари?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись