headerImage
Суспільний інтерес

МВС отримає близько мільярда з «коронафонду»

Антон Годенко

Найбільшу суму грошей перерахують поліції

Кабінет Міністрів України перерахує на потреби Міністерства внутрішніх справ близько 1 мільярда гривень з рахунків Фонду боротьби з наслідками COVID-19. Відповідне рішення міститься у постанові уряду.

Відповідно до даного рішення, апарат МВС отримає 71 599,9 тис. гривень для здійснення доплати медичним працівникам закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ.

Водночас Державна прикордонна служба отримає 30 807 тис. гривень для здійснення доплати військовослужбовцям, які забезпечують життєдіяльність населення на період дії карантину. На ці самі цілі 16 594,5 тис. гривень перерахують Національній гвардії, 1 737,3 тис. гривень – Державній службі з надзвичайних ситуацій. Але найбільшу суму для здійснення нарахувань до зарплат – 679 261,3 тис. гривень, отримає Національна поліція України.

Нагадаємо, за результатами аудиту, у 2020 році Рахункова палата виявила порушень та недоліків при використанні бюджетних коштів на загальну суму 26 млрд 258 млн гривень.

 

 

Теги розділу

гроші
доплати
фонд
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись