headerImage
Суспільний інтерес

На Донбасі більша частина дітей зростає у бідності

Анна Головаш

Пандемія Covid-19 стала причиною того, що кількість бідних родин на Донбасі зросла з 36% до 50%

Пандемія Covid-19 стала причиною того, що на Донбасі зросла кількість дітей, які живуть за межею бідності. Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лотта Сільвандер розповіла, що тепер там налічують більше 50% таких дітей. Хоча до пандемії кількість знедолених складала 36%, повідомляє інформагентство «Укрінформ».

Про це вона розповіла під час конференції «Пандемія COVID-19 у контексті гуманітарної кризи: ситуація на Сході України».

На ситуацію з бідністю вплинув переважно збройний конфлікт у регіоні. Це за собою спричинило проблему з безробіттям, проблеми із транспортним сполученням і відсутність нормальних доріг, і також руйнування інфраструктури загалом. А після того, як минулого року в Україні масова захворюваність на коронавірус різко поширилася всією країною, економічна ситуація на Донбасі тільки погіршилася в рази.

Лотта Сільвандер також зазначила, що ЮНІСЕФ спостерігає зростання кількості дітей, які вимушені рости у бідності.

«Сім’ї з кількома дітьми чи однією дитиною ймовірно зазнають бідності, особливо у ситуації COVID-19», – зауважила Сільвандер.

Напередодні прес-конференції пані Сільвандер зустрілася із Президентом України Володимиром Зеленським. Очільник держави наголосив на необхідності того, щоб найближчим часом розробити нові програми разом із фондом і забезпечити права українських дітей.

Нагадаємо, за даними української розвідки, на окупованій частині Донбасу перебувають близько трьох тисяч кадрових російських військових. Серед них, генерал-майор ЗС Російської Федерації Якубов.

 

 

Теги розділу

бідність
діти
Донбас
bannerbannerbanner
Останні новини
Опитування
poll5x
30

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи погоджуєтеся ви з тим, що за образу поліцейського потрібно ввести покарання?

У Верховній Раді подали законопроєкт №5050, який передбачає покарання тих, хто ображає честь та гідність правоохоронця. Автори документу пропонують ввести покарання у вигляді грошового штрафу, виправних робіт чи навіть адміністративного арешту тим, хто зачепив гідність правоохоронця під час виконання ним службових обов’язків. Передбачається карати порушника штрафом у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 255 гривень.Або громадськими роботами від сорока до шістдесяти годин чи виправними роботами від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Максимальне покарання - адміністративний арешт на 15 діб.

Image

Володимир Сонюк

3 коментарі


poll5x
27

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 4 дні 18 годин

Як ви ставитеся до намірів дружини Медведчука Оксани Марченко піти у велику політику?

Дружина кума Путіна – Медведчука – Оксана Марченко записала відео, в якому заявила, що у відповідь на запровадження санкцій щодо неї і її чоловіка йде в політику для «захисту українського народу». Марченко заявила, що досі «ніколи не прагнула в політику», але оскільки їй «не залишили вибору», то тепер вона вступає до партії «Опозиційна платформа – За життя», головою політради якої є Медведчук. Нагадаємо, що згідно декларації Медведчука Оксана Марченко має 19 годинників, понад 80 сумок відомих брендів, більше 70 шкіряних на хутрових пальто, а також 5 шуб серед яких соболина від Fendi вартістю кількасот тисяч євро.

Image

Володимир Сонюк

4 коментарі


poll4x
18

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чим, на ваш погляд, викликаний різкий сплеск смертності в Україні?

За даними Держстату, чисельність населення України протягом 2020 року скоротилася майже третину мільйона - на 314 062 особи. Таким чином, населення України на січень 2021 року не перевищує 41,59 млн українців. Як зазначають у Держстаті, в Україні зберігається високий рівень смертності та низький рівень народжуваності: на 100 померлих припадає лише 48 новонароджених, тобто різниця становить понад 50%. Також, згідно з офіційними даними, у 2020 році на перше місце вийшли природні причини скорочення населення (кількість померлих склала 616,835 осіб), а міграція надавала мінімальний вплив (9316 осіб мігрувало).

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись