headerImage
Політична мапа

На Філіппінах за останню добу зафіксували 212 землетрусів

Анна Головаш

Підземна активність стала причиною того, що в будь-який момент може початися виверження вулкана Таал

На Філіппінах понад двісті землетрусів «розбудили» вулкан Таал, повідомляє сайт Meteoprog.

Філіппінські сейсмологи за минулу добу зафіксували 212 землетрусів, з яких 168 підземних поштовхів тривали до 20 хвилин і ще 44 були низькочастотними вулканічними землетрусами.

Як повідомив глава Філіппінського інституту вулканології та сейсмології Ренато Солідум, за останню добу в провінції Батангас вулкан викинув у повітря близько 1 229 тонн діоксиду сірки.

«Той факт, що у нас зареєстровані вулканічні поштовхи і тривалі фонові поштовхи, які перевищують нормальну норму викидів двоокису сірки, що складає 923 тонни в день, повільне, але стійке роздуття вулкана все ще вказує на магматичну активність на невеликій глибині під вулканом», – розповів він.

З метою безпеки вхід на остов вулкана Таал закритий, також заборонені польоти літаків в його районі. Місцева влада знаходиться у постійній готовності в будь-який момент почати евакуацію людей, якщо вулкан почне вивергатися. Ситуація навколо Таала моніториться щохвилини.

Вулкан Таал є одним з найактивніших вулканів у Південно-Східній Азії. І досі був популярним маршрутом серед туристів.

Нагадаємо, вулкан Етна вивергався 5 разів за 8 днів, струмені лави здіймалися на 1,5 кілометра.

 

Теги розділу

вулкан
землетрус
Останні новини
Опитування
poll2x
52

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 19 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

3 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 19 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишився 3 дні 19 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись