headerImage
Суспільний інтерес

На iViche розпочалося опитування щодо доцільності надання чоловікам звання «Батько-герой»

Антон Годенко

Ініціаторами введення нового статусу стали народні обранці

Група народних депутатів із 43 осіб зареєструвала у Верховній Раді України законопроєкт, який, у разі його ухвалення в сесійній залі, дозволить надавати чоловікам за виховання дітей почесне звання «Батько-герой». У зв’язку з цим на iViche розпочалося опитування «Чи варті українські чоловіки чоловіки звання «Батько-герой»?»

Свою ініціативу народні обранці пояснюють тим, що чоловіки, також як і жінки, беруть участь у вихованні дітей, а «винагорода» за це у вигляді почесного звання для них відсутня. Крім того, такий крок «слуги народу» пояснюють необхідністю збереження гендерного статус-кво.

«На наше переконання, враховуючи, що чоловіки також здійснюють вагомий внесок у виховання дітей у сім’ї, важливо запровадити почесне звання відповідник – «Батько-герой». Таке звання за аналогією може бути присвоєне чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку», – зазначили народні депутати у пояснювальній записці до зареєстрованого ними законопроєкту.

Також на iViche триває опитування «Чи змінилося ваше ставлення до В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним із головних світових корупціонерів-офшорників?»

батькогеройопитуванняопросотец
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись