headerImage
Суспільний інтерес

На покращення лікування чиновників виділили майже сто мільйонів

Антон Годенко

Міністерство відкриває доступ до послуг у «Феофанії» всім громадянам

Кабінет Міністрів України виділив 86,9 млн грн на модернізацію обладнання закладів охорони здоров’я Державного управління справами. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

Як зазначили у МОЗ, з цієї суми 15 млн грн спрямують на придбання рентгенівської мамографічної системи для Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини», 71,9 млн грн витратять на обладнання для клінічної лікарні «Феофанія», зокрема, для Всеукраїнського центру радіохірургії, що є самостійним підрозділом клініки.

При цьому у медичному відомстві зауважили, що відповідно до указу Президента України, міністерство відкриває доступ до послуг у «Феофанії» всім громадянам.

Нагадаємо, за 10 місяців поточного року на боротьбу з COVID-19 витрачено понад 31 млрд гривень.

клиникаклінікаКМУМОЗФеофанияФеофанія
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 5 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 5 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись