headerImage
Суспільний інтерес

На відновлення роботи ліквідованого міністерства витратять близько семи мільярдів

Антон Годенко

Два міністерства «пожертвували» коштами на існування колеги

ФОТО: agropolit.com

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон, яким передбачено витратити з державного бюджету близько 7 млрд грн на відновлення функціонування Міністерства аграрної політики, ліквідованого два роки тому назад з приходом нової української державної адміністрації і відновленого наприкінці минулого року. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента України.

Як зазначили в ОПУ, щоб забезпечити фінансування міністерства, закон, підписаний Президентом, вносить зміни до державного бюджету на 2021 рік і встановлює видатки Мінагрополітики в розмірі 6,8 млрд гривень.

Відповідно зменшуються видатки Мінекономіки на 6,4 млрд грн та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів – на 434 млн гривень.

Також від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства до Мінагрополітики перерозподіляються обсяги надання та повернення кредитів фермерським господарствам у сумі 50 млн гривень.

При цьому в ОПУ переконані, що такий перерозподіл коштів дасть змогу у повній мірі забезпечити діяльність Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Водночас Кабінет Міністрів України повинен за місяць з дня набрання чинності закону забезпечити у Києві передачу будівлі «новому» міністерству на вулиці Хрещатик, 24.

Як повідомлялося, у грудні 2020 року парламент призначив Романа Лещенка міністром аграрної політики та продовольства, а Кабінет Міністрів скасував рішення про приєднання Міністерства аграрної політики та продовольства до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

 

Теги розділу

кошти
міністерство
Останні новини

За час карантину «УЗ» сплатила пасажирам чверть мільярда за повернуті квитки

13 травня 2021 20:40


Переважна більшість українців виступає за референдум по продажу землі

13 травня 2021 20:27


Робота мрії: у Великій Британії шукають людину, яка спатиме у 800-літньому замку (ВІДЕО)

13 травня 2021 19:20


Опитування «Левада-центру»: 62% росіян не хочуть робити щеплення вакциною Sputnik V

13 травня 2021 18:28

Опитування

Голосування

Залишився 5 днів 1 година

Чому дорожчають продукти харчування?

Упродовж останніх декількох місяців ціни на продовольство в Україні зростають. За прогнозами експертів, українцям і надалі треба чекати нових цінових стрибків, пов'язаних зі збільшенням вартості окремих категорії продовольчих товарів. На Ваш погляд, чому відбуваються цінові коливання на такі життєво необхідні товари?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись