headerImage
Суспільний інтерес

На відновлення роботи ліквідованого міністерства витратять близько семи мільярдів

Антон Годенко

Два міністерства «пожертвували» коштами на існування колеги

ФОТО: agropolit.com

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон, яким передбачено витратити з державного бюджету близько 7 млрд грн на відновлення функціонування Міністерства аграрної політики, ліквідованого два роки тому назад з приходом нової української державної адміністрації і відновленого наприкінці минулого року. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента України.

Як зазначили в ОПУ, щоб забезпечити фінансування міністерства, закон, підписаний Президентом, вносить зміни до державного бюджету на 2021 рік і встановлює видатки Мінагрополітики в розмірі 6,8 млрд гривень.

Відповідно зменшуються видатки Мінекономіки на 6,4 млрд грн та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів – на 434 млн гривень.

Також від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства до Мінагрополітики перерозподіляються обсяги надання та повернення кредитів фермерським господарствам у сумі 50 млн гривень.

При цьому в ОПУ переконані, що такий перерозподіл коштів дасть змогу у повній мірі забезпечити діяльність Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Водночас Кабінет Міністрів України повинен за місяць з дня набрання чинності закону забезпечити у Києві передачу будівлі «новому» міністерству на вулиці Хрещатик, 24.

Як повідомлялося, у грудні 2020 року парламент призначив Романа Лещенка міністром аграрної політики та продовольства, а Кабінет Міністрів скасував рішення про приєднання Міністерства аграрної політики та продовольства до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

 

Теги розділу

кошти
міністерство
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись