headerImage
Суспільний інтерес

На випадок локдауну киянам вже замовили понад пів мільйона «транспортних» перепусток

Антон Годенко

Рішення про надання перепусток прийматиме комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

За два місяці роботи електронної системи для замовлення спецперепусток у громадський транспорт на випадок введення у Києві чергового локдауну, пов’язаного з пандемією COVID-19, замовлено 612 705 дозвільних документів. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Як зазначили у КМДА, усього в системі зареєструвалися 9 187 компаній. Із них 8 090 подали заявки для своїх працівників.

У мерії наголосили, що усі рішення про надання перепусток прийматиме Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій лише після оголошення дат та умов локдауну, якщо у цьому буде необхідність. На даний час таких передумов немає.

Нагадаємо, влада Києва розглядає можливість на випадок погіршення епідеміологічної ситуації у місті для надання дозволів на відвідування підрозділів міської та районних адміністрацій, організацій, підприємств та установ столиці громадянам за умови наявності у них сертифікатів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, або негативного результату тестування на COVID-19.

COVID-19КГГАКМДАлокдаун
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 7 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 7 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись