headerImage
Політична мапа

На захист у судах проти Росії Україна витратить більше 200 мільйонів гривень

Анна Головаш

МЗС України залучить для захисту міжнародну юридичну фірму

Міністерство закордонних справ домовилося з міжнародною юридичною фірмою Covington & Burling LLP (США) про юридичні послуги із захисту України у справах проти Росії за 7,6 млн доларів у 2021 році, що становить близько 210,5 млн гривень за середнім курсом за січень–травень.

Про це свідчать дані системи державних закупівель, пишуть Українські новини.

Договір підписано в середу, 16 червня, коли російський і американський президенти Володимир Путін і Джо Байден проводили зустріч у Женеві.

Згідно з договором, Covington буде враховувати час своїх юристів і технічного персоналу за зниженими на 20% погодинними ставками. Ставки 5 юристів, яких необхідно буде залучити до представництва українського МЗС, складуть від 780 до 1 156 доларів на годину, інших – від 476 до 720 доларів, а їх помічників – від 232 до 436 доларів.

Граничні витрати складуть 7 млн 550 тис. доларів без ПДВ.

МЗС закуповує юридичні послуги Covington для захисту прав України в міжнародних суперечках з Росією з 2015 року по переговорній процедурі (без проведення аукціону між різними учасниками тендеру).

Всього на послуги цієї компанії Україна витратила 35,86 млн доларів.

Фінансування передбачено з державного бюджету.

Нагадаємо, з 2014 року в Україні зареєстровано близько 30 тисяч кримінальних правопорушень, які пов’язані зі збройною агресією Росії проти України. Вже є вироки судів щодо більш як 40 громадян РФ.

Теги розділу

закупки
РФ
суд
Останні новини
Опитування
poll7x
4 066

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 2 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 2 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись