headerImage
Суспільний інтерес

На зимові свята залізницею подорожувало 1,3 мільйона громадян

Антон Годенко

Українці мандрували у західному, одеському, харківському та дніпровському напрямках

Під час масових зимових свят, з 18 грудня 2020 року по 10 січня 2021 року, для подорожей поїздами «Укрзалізниці» загалом скористалися понад 1,3 млн пасажирів. Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

Як зазначили в «УЗ», піковими датами за кількістю відправлених пасажирів були 30 грудня 2020 року, коли послугами залізниці скористалися 79,5 тис. пасажирів та 3 січня 2021 року, коли було перевезено 81,2 тис. пасажирів. Значна частина з них (42%) подорожувала на захід країни. Варто зазначити, що крім західного напрямку, популярними також були одеський, харківський та дніпровський напрямки.

Упродовж цього періоду святкові перевезення забезпечувала 91 пара пасажирських поїздів.

Для зручних подорожей пасажирів «Укрзалізниця», зокрема, збільшила періодичність курсування 8 парам пасажирських поїздів, відновила 12 пар пасажирських поїздів, що їздили за графіком, у т.ч. поїзда Інтерсіті+ №745/746 Київ – Львів з продовженням маршруту до Славського та призначила 11 пар додаткових поїздів.

Всього під час новорічних свят, з 31 грудня 2020 року по 3 січня 2021 року, українські залізничники перевезли у далекому сполученні близько 200 тисяч пасажирів.

Нагадаємо, з 1 березня «Укрзалізниця» почне збільшувати тарифи на пасажирські перевезення на 2% на місяць.

Теги розділу

поезда
УЗ
bannerbannerbanner
Останні новини
Опитування
poll5x
30

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи погоджуєтеся ви з тим, що за образу поліцейського потрібно ввести покарання?

У Верховній Раді подали законопроєкт №5050, який передбачає покарання тих, хто ображає честь та гідність правоохоронця. Автори документу пропонують ввести покарання у вигляді грошового штрафу, виправних робіт чи навіть адміністративного арешту тим, хто зачепив гідність правоохоронця під час виконання ним службових обов’язків. Передбачається карати порушника штрафом у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 255 гривень.Або громадськими роботами від сорока до шістдесяти годин чи виправними роботами від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Максимальне покарання - адміністративний арешт на 15 діб.

Image

Володимир Сонюк

3 коментарі


poll5x
27

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 4 дні 18 годин

Як ви ставитеся до намірів дружини Медведчука Оксани Марченко піти у велику політику?

Дружина кума Путіна – Медведчука – Оксана Марченко записала відео, в якому заявила, що у відповідь на запровадження санкцій щодо неї і її чоловіка йде в політику для «захисту українського народу». Марченко заявила, що досі «ніколи не прагнула в політику», але оскільки їй «не залишили вибору», то тепер вона вступає до партії «Опозиційна платформа – За життя», головою політради якої є Медведчук. Нагадаємо, що згідно декларації Медведчука Оксана Марченко має 19 годинників, понад 80 сумок відомих брендів, більше 70 шкіряних на хутрових пальто, а також 5 шуб серед яких соболина від Fendi вартістю кількасот тисяч євро.

Image

Володимир Сонюк

4 коментарі


poll4x
18

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чим, на ваш погляд, викликаний різкий сплеск смертності в Україні?

За даними Держстату, чисельність населення України протягом 2020 року скоротилася майже третину мільйона - на 314 062 особи. Таким чином, населення України на січень 2021 року не перевищує 41,59 млн українців. Як зазначають у Держстаті, в Україні зберігається високий рівень смертності та низький рівень народжуваності: на 100 померлих припадає лише 48 новонароджених, тобто різниця становить понад 50%. Також, згідно з офіційними даними, у 2020 році на перше місце вийшли природні причини скорочення населення (кількість померлих склала 616,835 осіб), а міграція надавала мінімальний вплив (9316 осіб мігрувало).

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись