headerImage
Суспільний інтерес

Нацгвардія замінить два типи стрілецької зброї

Антон Годенко

Всі підрозділи НГУ отримають новітнє озброєння

Національна гвардія МВС України замінить на своєму озброєнні автомати Калашникова сучасними гвинтівками UAR-15, а замість застарілих снайперських гвинтівок Драгунова отримає UAR-10. Про це повідомляє пресслужба НГУ з посиланням на слова заступника директора Департаменту логістики головного управління Національної гвардії України Сергія Гриценка.

«Наразі триває переоснащення військових частин НГУ новітнім стрілецьким озброєнням. Сьогодні перший етап переоснащення вже виконаний. Загони спеціального призначення замість автоматів Калашникова радянського виробництва використовують сучасні гвинтівки UAR-15 калібру 5,56. Снайпери замість застарілих СВД (снайперських гвинтівок Драгунова) використовують снайперські гвинтівки UAR-10 українського виробництва. РПГ-7 вже замінено на PSRL-1 (РПГ-1) американського виробництва. Використовуються протитанкові ракетні комплекси виробництва конструкторського бюро «Луч»: «Стугна» і «Корсар». Щодо броньованої техніки – на озброєнні вже перебуває БТР-3 і БТР-4 українського виробництва. Ми переоснащуємось відповідно до стандартів НАТО», – сказав Гриценко.

За його словами, у планах Національної гвардії забезпечити новітньою технікою та зброєю усі військові частини оперативного призначення.

Нагадаємо, в Україні 25 бригад територіальної оборони отримали на озброєння 60-мм міномети українського виробництва.

автоматзброяНГУоружие
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 7 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 7 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись