headerImage
Суспільний інтерес

Названо Топ-10 авіамаршрутів з Києва

Антон Годенко

Основна частина пасажироперевезень припадає на міжнародний трафік

Міста Туреччини, Єгипту, ОАЕ, Грузії та столиця Нідерландів Амстердам увійшли в ТОП-10 напрямків з київського міжнародного аеропорту «Бориспіль» в травні 2021 року. Про це повідомляє avianews.com.

Як наголошується, в останньому місяці весни 65% або 460 тисяч пасажирів найбільшого аеропорту України вирушили в Анталію, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Стамбул, Даламан, Дубай, Бодрум, Амстердам, Тбілісі чи Анкару.

Така популярність саме цих напрямків пов’язана з тим, що 9 з 10 міст відкриті для туристів з України. Виняток становить Амстердам – він закритий для туристів, але є важливим транспортним вузлом, де можуть зробити пересадки мандрівники, яким дозволено в’їзд до країн Євросоюзу.

Водночас у травні 2021 року аеропорт «Бориспіль» обслужив 707 тисяч пасажирів. При цьому абсолютна більшість мандрівників скористалися чартерними рейсами – 362 тисяч осіб. Регулярними рейсами вилетіли або прилетіли 345 тисяч пасажирів.

Це говорить про те, що авіакомпанії почали міняти стратегію діяльності та направили літаки для роботи на популярні туристичні маршрути до країн, які відкриті для громадян України.

Протягом січня–травня поточного року загальний пасажиропотік «Борисполя» склав 2 млн 458,3 тис. З них міжнародний трафік склав 2 млн 270,5 тис. осіб, внутрішній – 187,8 тисяч.

Нагадаємо, фахівці з Євроконтролю над повітряним рухом розробили три сценарії відновлення світової авіаційної галузі в залежності від швидкості початку застосування вакцини проти COVID-19.

 

Теги розділу

авіамаршрут
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись