headerImage
Економіка

Названо умови, за яких Україні нададуть чверть мільярда доларів військової допомоги

Антон Годенко

Для отримання першого траншу грошей українська сторона до кінця квітня має підтвердити виконання «маяків»

На 2021 рік США затвердили у своєму держбюджеті надання 250 млн доларів в рамках програми «Ініціатива безпекової допомоги Україні» для отримання якої Кабінет Міністрів України, Міноборони та ЗСУ мають виконати низку умов. Про це на своїй сторінці у соцмережі за підсумками зустрічі з американським військовим аташе Бриттані Стюарт повідомляє голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВРУ Ірина Верещук.

За її словами, для того, щоб отримати грошову військову допомогу українська сторона у подальшому має проводити реформи військового управління; реформи державних оборонних закупівель; стратегію розвитку оборонної промисловості; захист військових технологій; реформи військової освіти та підготовки, управління людськими ресурсами; боротьбу з корупцією та парламентський контроль.

За словами Верещук, для отримання першої половини зазначеної допомоги, ми маємо підтвердити виконання «маяків» до кінця квітня поточного року.

Нагадаємо, українські військові моряки отримали від США 10 швидкісних катерів, понад 70 надувних човнів та супутнє обладнання.

 

 

 

Теги розділу

допомога
умови
Останні новини
Опитування
poll2x
52

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 19 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

3 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 19 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишився 3 дні 19 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись