headerImage
Суспільний інтерес

Не розуміють і бояться: через нові правила перевезення майже половина міжміських маршрутників у Києві не вийшла на роботу

Наталія Бойко

Пасажири не змогли виїхати зі столиці до низки українських міст

21 жовтня 45% міжміських маршрутників у Києві не вийшли на рейси через нові правила пасажирських перевезень між областями, повідомляє «Ліга.Бізнес».

Пасажири не змогли виїхати зі столиці до Кривого Рогу, Рівного, Харкова, Кам’янець-Подільського, Умані, Одеси, Білгород-Дністровського, Новгород-Сіверського та інших міст.

«Перевізники не розуміють правил контролю і бояться, що поліція буде штрафувати водіїв. У результаті ми отримуємо те, проти чого боролися з моменту заснування компанії «Укрпас»: перевізники повертаються до «тіньових перевезень», – заявив Максим Скляренко, директор онлайн-сервісу із продажу квитків «Укрпас».

За словами Скляренка, для зручності пасажирів і перевізників компанія розгорнула пункт експрес-тестування на Центральному автовокзалі Києва.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабміну №1236, з 21 жовтня 2021 року посадка у поїзди та автобуси далекого сполучення можлива лише за наявності у пасажирів сертифікату про вакцинацію (паперового або в застосунку «Дія»), або документу про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19, або негативного результату ПЛР чи експрес-тесту на COVID-19, які мають бути зроблені не більше ніж за 72 години до посадки.

карантинКиевКиївкоронавирускоронавірустранпорт
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 5 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 5 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись