headerImage
Суспільний інтерес

Нобелівську премію другий рік поспіль вручатимуть у віддаленому режимі

Наталія Бойко

Лауреати будуть оголошені 411 жовтня

ФОТО: New York Post

Нобелівська премія буде вручена лауреатам в країнах їхнього проживання, як і в минулому році. Про це йдеться в прес-релізі Фонду Нобеля, повідомляє «Ліга.Новости».

Традиційно премію вручають у Швеції, проте через пандемію COVID-19 Фонд Нобеля вирішив не проводити церемонію.

«Невизначеність навколо ситуації з пандемією і можливістю для подорожей призвела до того, що в 2021 році нагороди будуть вручені лауреатам в їхніх країнах», – сказав виконавчий директор Фонду Нобеля Відар Хельгесен.

Лауреати премії цього року будуть оголошені 4–11 жовтня. Церемонія нагородження для місцевої публіки відбудеться 10 грудня.

Нагадаємо, у 2020 році Нобелівську премію з фізики і астрономії отримали троє науковців із Великої Британії, Німеччини та США.

карантинкоронавирускоронавірусШвецияШвеція
Опитування
poll5x
63

голоси

Голосування

Залишилось 21 день 6 годин

Якою ви бачите реформу ЗСУ після перемоги?

Збройні Сили України стали символом стійкості, але потребують структурних змін після перемоги. Якою має бути армія в мирний час?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


poll5x
58

голосів

Голосування

Залишилось 21 день 6 годин

Наскільки якісною та доступною є медицина у вашому населеному пункті?

Під час війни багато закладів охорони здоров’я зазнали руйнувань. Як ви оцінюєте доступність та якість медичних послуг там, де ви живете?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Поширити:

Вам може сподобатись