headerImage
Суспільний інтерес

Обіцяну тисячу гривень можуть отримати всі вакциновані українці без винятку, – Шмигаль

Наталія Бойко

Гроші надходитимуть на віртуальну картку, створену «Дією»

Скористатися програмою з виплати 1 тис. гривень, ініційованою Президентом Володимиром Зеленським, зможуть всі громадяни України, щеплені двома дозами вакцини, незалежно від того, коли вони її отримали. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє урядовий портал.

«Програмою зможуть скористатися через застосунок або портал «Дія» ті, хто мають відповідні COVID-сертифікати. «Дія» сформує віртуальну платіжну картку, якою можна буде скористатися для оплати послуг у визначених напрямках», – пояснив голова уряду.

Програма діятиме з 19 грудня 2021 року до 18 грудня 2022-го. За словами Шмигаля, іноземні партнери оцінили її як одну з найкращих програм і методик у цьому напрямку.  Програма має дві цілі: насамперед підтримка малого й середнього бізнесу, а також мотивація людей вакцинуватися від COVID-19.

«Ми підтримаємо 5 напрямків бізнесу, які найбільше постраждали під час пандемії. Це креативні індустрії, кіно й театри, музеї, спортивні центри та внутрішні залізничні й авіаперевезення. Ця підтримка буде значною, якщо врахувати, що ми ставимо за мету вакцинувати 20-24 млн українців», – зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, на незалежному інтернет-порталі IViche триває громадське опитування «Що стоїть за «Вовиною тисячею?». Взяти участь в опитуванні можна за допомогою акаунтів у соцмережах або після нескладної реєстрації на порталі.

вакцинаКабминКабмінкоронавирускоронавірус
Останні новини
Опитування
poll3x
34

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 23 години

На вашу думку чи повинен суд заарештувати Петра Порошенка за вчинення державної зради?

Петро Порошенко повернувся до України. Сьогодні о 11 годині дня повинен відбутись суд, щодо вчинення Петром Порошенком державної зради.

Image

IViche Blitz

5 коментарів


poll3x
8

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 2 дні 23 години

Чи вважаєте ви недотриманням своїх обіцянок президентом Зеленським те, що суд відпустив Петра Порошенка?

Сьогодні Печерський районний суд Києва відпустив народного депутата Петра Порошенка під особисте зобов'язання.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Голосування

Залишилось 5 днів 23 години

Чи надійно захищені ваші персональні дані?

У соцмережах з'явилась інформація про те, що невідомі зламали та виставили на продаж персональні дані 13,5 мільйонів українців із додатку “Дія”. У свою чергу Міністерство цифрової трансформації спростувало ці чутки. Чи надійно, на Вашу думку, захищені ваші персональні дані, які Ви довірили на зберігання державним органам?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись