headerImage
Суспільний інтерес

Очільникам областей дали сім днів для вакцинації освітян

Антон Годенко

В Україні щеплено менше половини педагогів

Ілюстративне фото

З метою забезпечення функціонування закладів освіти в разі запровадження «жовтого» та «червоного» рівня епідемічної небезпеки голови обласних та Київської міської державних адміністрацій мають забезпечити умови для вакцинації від COVID-19 принаймні однією дозою вакцини щонайменше 80% працівників закладів освіти до 20 вересня 2021 року. Як повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України, таке рішення було ухвалене 13 вересня за результатами селекторної наради під головуванням заступника керівника Офісу Президента України.

Як зазначили у МОЗ, для цього ОДА та КМДА мають організувати виїзд мобільних бригад з імунізації від COVID-19 до колективів закладів освіти, а також провести роз’яснювальну роботу серед колективів цих закладів про необхідність вакцинації для захисту освітян та учнів від коронавірусної хвороби.

Наразі в Україні вакциновано принаймні однією дозою близько 40% освітян.

Нагадаємо, у Києві до третьої хвилі пандемії коронавірусу вже підготували понад 4 100 ліжок, 98% з яких забезпечені киснем. Крім того, якщо медзаклади першої черги не справлятимуться, у резерві знаходиться ще понад 5,5 тис. додаткових ліжок у лікарнях другої черги.

Теги розділу

вакцинация
вакцинація
МОЗ
прививка
щеплення
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 6 днів 19 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись