headerImage
Суспільний інтерес

Одна з країн відмовилася посилати своїх спортсменів на Олімпіаду у Токіо

Наталія Бойко

Офіційна причина – небажання наражати спортсменів на ризик зараження

Збірна Гвінеї не виступатиме на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Про це повідомляє ТСН, посилаючись на заяву міністра спорту Гвінеї Сануссі Соу.

За словами чиновника, країна не посилає своїх спортсменів до Японії, щоб не наражати їх на ризик інфікуватися коронавірусом.

«У зв’язку з COVID-19 уряд, заклопотаний збереженням здоров’я гвінейських спортсменів, з жалем вирішив скасувати участь Гвінеї в Олімпійських іграх в Токіо», – цитує гвінейського міністра AFP.

Однак, за інформацією джерела, близького до уряду країну, справжньою причиною відмови від Олімпіади є те, що Гвінея не може покрити витрати на поїздку своєї делегації, яка мала складатися з 5 спортсменів, йдеться у повідомленні.

Читати також: Від літньої Олімпіади в Токіо відмовилися по 4 з топ-10 тенісистів і тенісисток

Нагадаємо, Олімпійські ігри-2020 проходитимуть у Токіо з 23 липня до 8 серпня. На час ігор у японській столиці запроваджено надзвичайний стан – більшість змагань відбуватимуться без глядачів.

Теги розділу

Гвинея
Гвінея
Олимпиада
Олімпіада
спорт
Останні новини
Опитування
poll7x
4 066

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 2 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 2 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись