headerImage
Суспільний інтерес

Офіс Президента закупить собі ялинкових прикрас на 40 000 гривень

Наталія Бойко

Нові ялинки в ОПУ купувати не планують – обіцяють обійтися торішніми

На новорічне оформлення Офісу Президента цього року буде витрачено близько 40 000 гривень. Про це повідомило управління адміністративними будинками Державного управління справами у відповідь на інформаційний запит УНН.

«На новорічне оформлення приміщень Офісу Президента України у 2020 році Управлінням заплановано витратити близько 40 000,00 грн. Кошти передбачені на закупівлю додаткових новорічних іграшок і аксесуарів, електричних гірлянд та новорічних композицій», – йдеться у документі.

Як повідомили в ДУС, у приміщеннях ОПУ та президентській резиденції у Маріїнському палаці встановлять чотири штучні ялинки висотою від 2 до 4 метрів. Ще 12 штучних ялинок висотою 1-2 м планується встановити у службових приміщеннях Офісу Президента. В управлінні стверджують, що усі вони використовуються вже впродовж багатьох років – нові ялинки для Президента ДУС цього року купувати не планує.

Читати також: На головну ялинку України замість звичної верхівки надягли 58-кілограмового золотого капелюха

Крім того, в управлінні зазначили, що минулого року на прикрашення ОПУ було витрачено втроє більше коштів, аніж планується у цьому році.

«На новорічне оформлення приміщень Офісу Президента України у 2019 році було використано 122 995,00 грн (закупівля новорічної ялинки штучної, новорічних іграшок та аксесуарів, новорічних електричних гірлянд та новорічних композицій). Також було використано 25 200,00 грн на послуги зі встановлення та дизайнерського оформлення новорічних ялинок у державних резиденціях по вулиці Грушевського, 5А (Маріїнський палац) та вулиці Грушевського, 22», – зазначається у відповіді на запит.

Утім, як пише видання, минулого року ДУС також обіцяло витратити на новорічний декор для ОПУ лише 40 000 гривень.

Теги розділу

Зеленський
ОПУ
bannerbannerbanner
Останні новини
Опитування
poll5x
30

голосів

Раунд 2/2

Залишився 3 дні 19 годин

Чи погоджуєтеся ви з тим, що за образу поліцейського потрібно ввести покарання?

У Верховній Раді подали законопроєкт №5050, який передбачає покарання тих, хто ображає честь та гідність правоохоронця. Автори документу пропонують ввести покарання у вигляді грошового штрафу, виправних робіт чи навіть адміністративного арешту тим, хто зачепив гідність правоохоронця під час виконання ним службових обов’язків. Передбачається карати порушника штрафом у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 255 гривень.Або громадськими роботами від сорока до шістдесяти годин чи виправними роботами від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Максимальне покарання - адміністративний арешт на 15 діб.

Image

Володимир Сонюк

3 коментарі


poll5x
27

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 4 дні 19 годин

Як ви ставитеся до намірів дружини Медведчука Оксани Марченко піти у велику політику?

Дружина кума Путіна – Медведчука – Оксана Марченко записала відео, в якому заявила, що у відповідь на запровадження санкцій щодо неї і її чоловіка йде в політику для «захисту українського народу». Марченко заявила, що досі «ніколи не прагнула в політику», але оскільки їй «не залишили вибору», то тепер вона вступає до партії «Опозиційна платформа – За життя», головою політради якої є Медведчук. Нагадаємо, що згідно декларації Медведчука Оксана Марченко має 19 годинників, понад 80 сумок відомих брендів, більше 70 шкіряних на хутрових пальто, а також 5 шуб серед яких соболина від Fendi вартістю кількасот тисяч євро.

Image

Володимир Сонюк

4 коментарі


poll4x
18

голосів

Голосування

Залишилось 19 годин

Чим, на ваш погляд, викликаний різкий сплеск смертності в Україні?

За даними Держстату, чисельність населення України протягом 2020 року скоротилася майже третину мільйона - на 314 062 особи. Таким чином, населення України на січень 2021 року не перевищує 41,59 млн українців. Як зазначають у Держстаті, в Україні зберігається високий рівень смертності та низький рівень народжуваності: на 100 померлих припадає лише 48 новонароджених, тобто різниця становить понад 50%. Також, згідно з офіційними даними, у 2020 році на перше місце вийшли природні причини скорочення населення (кількість померлих склала 616,835 осіб), а міграція надавала мінімальний вплив (9316 осіб мігрувало).

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись