headerImage
Суспільний інтерес

Олімпіада-2020: ще одного українського спортсмена дискваліфікували за допінг

Наталія Бойко

Дискваліфікованого замінить атлет з резервного списку

ФОТО: sportarena.com

Ігор Главан, який був затверджений до складу команди України зі спортивної ходьби на 50 км для участі в Олімпійських іграх у Токіо, не зможе взяти в них участь. Рішенням Спортивного арбітражного суду термін дискваліфікації спортсмена подовжено до трьох років, повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Крім того, суд анулював результати, показані Главаном починаючи з 25 липня 2017 року.

Сам спортсмен від самого початку допінгового скандалу заявляв, що його підставили. «У мене начебто виявили препарат групи S2. Коли провів власне розслідування, дізнався, що цей препарат можна виявити лише в спеціальних умовах. Але їх Національний антидопінговий центр (НАДЦ) не дотримався. Коли сказав про це представникам НАДЦ, мені відповіли: «Навіть якщо якісь порушення й були, їх ніхто розглядати не буде». Мені з самого початку дали зрозуміти, що їхнє завдання – мене прибрати. Жодними розслідуваннями ніхто не переймався», – цитує Главана Sport.ua.

На Олімпіаді-2020 дисквалифікованого Главана замінить Валерій Літанюк, який йшов у світовому топлисті наступним і був затверджений Виконкомом ФЛАУ до резервного складу учасників офіційної делегації.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що український гімнаст Олег Верняєв також не поїде на Олімпіаду у Токіо через знайдений у його пробах мельдоній.

Теги розділу

Олимпиада
Олімпіада
спорт
Останні новини
Опитування
poll7x
4 062

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 4 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 4 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись