headerImage
Суспільний інтерес

ООН: в Ірані за рік стратили щонайменше 280 людей

Наталія Бойко

Серед страчених – четверо неповнолітніх

Іранські суди виносять велику кількість смертельних вироків, у тому числі Й за статеві відносини за взаємною згодою. Як повідомляє УНН, про це йдеться у доповіді Генерального секретаря ООН про ситуацію з правами людини в Ірані, підготованій до 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

«У 2019 році в Ірані були страчені як мінімум 280 осіб. Станом на 10 червня 2020 року принаймні 90 неповнолітніх правопорушників очікували на приведення в дію винесених їм смертельних вироків. У 2019 році, незважаючи на заклики ООН, четверо неповнолітніх були страчені», – йдеться в повідомленні.

«Глава ООН нагадав Тегерану, що, згідно з абзацом 6 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, карні вироки можуть бути використані лише за «найважчі» злочини, які Комітет доктрини людства тлумачить як злочини, пов’язані з навмисним вбивством. В Ірані смертна кара застосовується навіть за статеві зносини за взаємною згодою та злочини, пов’язані з наркотиками», – зазначається у доповіді.

вирокИранООН
Опитування
poll5x
56

голосів

Голосування

Залишився 22 дні 3 години

Якою ви бачите реформу ЗСУ після перемоги?

Збройні Сили України стали символом стійкості, але потребують структурних змін після перемоги. Якою має бути армія в мирний час?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


poll5x
50

голосів

Голосування

Залишився 22 дні 3 години

Наскільки якісною та доступною є медицина у вашому населеному пункті?

Під час війни багато закладів охорони здоров’я зазнали руйнувань. Як ви оцінюєте доступність та якість медичних послуг там, де ви живете?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Поширити:

Вам може сподобатись